Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1099369
10144
238
Olvashatatlan jelzéssel: Nonfiguratív I-IV., olaj, karton, különböző méretben, összesen 4 db 1099396
10145
238
Olvashatatlan jelzéssel: Koránkelés, olaj, fa, 27,5×38,5 cm 1049760
10146
238
Olvashatatlan jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, fa lemez, karcos, 40×50 cm
1015757
10147
238
Olvashatatlan jelzéssel: Menekülés ismeretlen helyekre 2. Rézkarc, papír, 15×38 cm
981176
10148
238
Olvashatatlan jelzéssel: Ecce homo Rézkarc, papír, 18×12 cm
1089035
10149
238
28000
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Olaj, farost, keretben, 60×50 cm 1103181
10150
238
Olvashatatlan jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, vászon, sérült antik keretben, 22×17 cm
1101474
10151
238
Olvashatatlan jelzéssel: Pásztorórák. Szén, papír, 32×27 cm 1103197
10152
238
Olvashatatlan jelzéssel: Gyerekek, szén, papír, üvegezett fa keretben, 55,5×42,5 cm
1100717
10153
238
Olvashatatlan jelzéssel: Nonfiguratív I-VI., vegyes technika, karton, különböző méretben, összesen 6 db 1100751
10154
238
4800
Olvashatatlan jelzéssel: Arcok I-V., vegyes technika, papír, különböző méretben, összesen 5 db 1054190
10155
238
Jelzés nélkül: Égi istenségek, festett rézlemez, fa keretben, 23,5×9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF