Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1099404
10120
238
Szász jelzéssel: Arcok, 3 db kisgrafika, tus, papír, különböző méretben 1099402
10121
238
Szász jelzéssel: Arcok, 2 db grafika, tus, papír, különböző méretben 1082058
10122
238
9500
Szász Endre (1926-2003): Csavargó. Toll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×10 cm
1102651
10123
238
Szécsi Magda (1958-) Tenger 2001, tűzzománc,jelzett,keretezett, 11x19cm 1084837
10124
238
Szeift Béla (1944-2012): Kék írás. Akvarell, karton, jelzett, 42×31 cm 1081669
10125
238
Szikora jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm 1065126
10126
238
Szórády jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült antik keretben, 33×23 cm 1069756
10127
238
9500
Szőnyi István (1894-1960): Merengő. Rézkarc, papír, jelzett,üvegezett keretben, 12,5×12 cm 1065138
10128
238
Szünderné Havasi Erzsébet (1947-): Lovasberényi utca. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 30×40 cm 1102028
10129
238
Tipary jelzéssel: Nyári színek, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 1102059
10130
238
Tornyai jelzéssel: Árkádok, olaj, papír, fa keretben, 22×31 cm 1100486
10131
238
Tóbiás jelzéssel: Rőzseszedő. Olaj, vászon, keretben, 47×68 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF