Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 174

Szász jelzéssel: Arcok, 3 db kisgrafika, tus, papír, különböző méretben
10120.

Rufpreis:
2 000 HUF
19

Szász jelzéssel: Arcok, 2 db grafika, tus, papír, különböző méretben
10121.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Szász Endre (1926-2003): Csavargó. Toll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×10 cm
10122.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szécsi Magda (1958-) Tenger 2001, tűzzománc,jelzett,keretezett, 11x19cm
10123.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Kék írás. Akvarell, karton, jelzett, 42×31 cm
10124.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szikora jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
10125.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szórády jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült antik keretben, 33×23 cm
10126.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szőnyi István (1894-1960): Merengő. Rézkarc, papír, jelzett,üvegezett keretben, 12,5×12 cm
10127.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szünderné Havasi Erzsébet (1947-): Lovasberényi utca. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 30×40 cm
10128.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tipary jelzéssel: Nyári színek, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
10129.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tornyai jelzéssel: Árkádok, olaj, papír, fa keretben, 22×31 cm
10130.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tóbiás jelzéssel: Rőzseszedő. Olaj, vászon, keretben, 47×68 cm
10131.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF