Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 174

10072.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mikola jelzéssel: Libák. Pasztell, papír, üvegezett sérült keretben, 25×36 cm
10073.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mm jelzéssel: Mária a kis Jézussal. Tűzzománc, fém lemez, jelzett, keretben, 20×15 cm
10074.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mohy (Mohi) Sándor (1902-2001): Önarckép. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×9 cm
10075.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár jelzéssel: Csendélet zöld kancsóval, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29,5×22,5 cm
10076.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 30x21 cm
10077.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Halászat, kis szériás ofszet-karton, 30x21 cm
10078.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonközpont, kis szériás ofszet-karton, 30x21 cm
10079.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Mese város. Rézkarc, karton, jelzett, foltos, 28×18 cm
10080.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy jelzéssel: Búcsúzás az útnak indulás előtt, olaj, fa, 55,5×43,5 cm
10081.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nagy Arisztid (1924-1974), Nagy Árpád (1894-1959): fa és linómetszet összesen 6 db, jelzettek
10082.

Rufpreis:
1 200 HUF

10083.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF