Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
943049
10072
238
1071713
10073
238
Mikola jelzéssel: Libák. Pasztell, papír, üvegezett sérült keretben, 25×36 cm 1103649
10074
238
Mm jelzéssel: Mária a kis Jézussal. Tűzzománc, fém lemez, jelzett, keretben, 20×15 cm 1099594
10075
238
Mohy (Mohi) Sándor (1902-2001): Önarckép. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×9 cm 1103193
10076
238
Molnár jelzéssel: Csendélet zöld kancsóval, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29,5×22,5 cm
1103225
10077
238
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 30x21 cm 1103226
10078
238
Molnár C. Pál (1894-1981): Halászat, kis szériás ofszet-karton, 30x21 cm 1103227
10079
238
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonközpont, kis szériás ofszet-karton, 30x21 cm 1087746
10080
238
Molnár Gabriella (1940-): Mese város. Rézkarc, karton, jelzett, foltos, 28×18 cm
1102043
10081
238
Nagy jelzéssel: Búcsúzás az útnak indulás előtt, olaj, fa, 55,5×43,5 cm 1102591
10082
238
Nagy Arisztid (1924-1974), Nagy Árpád (1894-1959): fa és linómetszet összesen 6 db, jelzettek 1015882
10083
238
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF