Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1000995
10084
238
Naményi jelzéssel: Cigiző lány. Olaj, vászon, antik keretben, vászon kis lyuk, 40×30 cm 1099108
10085
238
Négely jelzéssel: Vitorlások, vászon, díszes, üvegezett fa keretben, 38×54,5 cm 1084831
10086
238
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes sokaság. Vegyes technika, papír, jelzett, 30×43 cm
1084832
10087
238
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányok. Vegyes technika, papír, jelzett, 41×29 cm
1104417
10088
238
3 db ex libris, Németh Nándor (1910-1978) és Várkonyi Károly (1910-2001), kettő jelzett 1103195
10089
238
Novák jelzéssel: Szerelmesek, tus, papír, üvegezett fa keretben, 25,5×19 cm
942785
10090
238
3200
942840
10091
238
3200
1007076
10092
238
Onucsán Miklós (1952-): Anonimus. Szitanyomat, papír, jelzett, keretben, 59×47 cm 998223
10093
238
120000
1103313
10094
238
Orosz Gellért (1919-2002): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzés nélkül, hátán eredetigazolással, 21×26 cm
892747
10095
238
30000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF