Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 174

10084.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Négely jelzéssel: Vitorlások, vászon, díszes, üvegezett fa keretben, 38×54,5 cm
10085.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes sokaság. Vegyes technika, papír, jelzett, 30×43 cm
10086.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányok. Vegyes technika, papír, jelzett, 41×29 cm
10087.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 db ex libris, Németh Nándor (1910-1978) és Várkonyi Károly (1910-2001), kettő jelzett
10088.

Rufpreis:
1 600 HUF

Novák jelzéssel: Szerelmesek, tus, papír, üvegezett fa keretben, 25,5×19 cm
10089.

Rufpreis:
3 000 HUF

10090.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10091.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Onucsán Miklós (1952-): Anonimus. Szitanyomat, papír, jelzett, keretben, 59×47 cm
10092.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10093.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Orosz Gellért (1919-2002): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzés nélkül, hátán eredetigazolással, 21×26 cm
10094.

Rufpreis:
4 000 HUF

10095.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF