Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 174

Aba jelzéssel: Fejek, olaj, vászon, fa keretben, 53,5×37,5 cm
10000.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ajtai Tamás (1952-): Párizs 1930. Vegyes technika, farost, jelzett, 80×80 cm
10001.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Apátfalvi jelzéssel: Szobabelső, olaj, vászon, 75×100 cm
10002.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10003.

Rufpreis:
2 800 HUF

B jelzéssel: Az irodában, akvarell, papír, 43×61 cm
10004.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bakányi jelzéssel: Felkel a Nap, olaj, vászon, 59,5×79,5 cm
10005.

Rufpreis:
6 000 HUF

Balázs Gyula (1928-2012): Házak a domboldalon. Olaj, fa lemez, jelzett, keretben, 23×28 cm
10006.

Rufpreis:
2 400 HUF

Basildes jelzéssel: Női akt korsóval. Olaj, fa lemez, keretben, 36×29 cm
10007.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Berkes jelzéssel: Alkonyati utca, olaj, fa, díszes keretben, 26,5×34,5 cm
10008.

Rufpreis:
8 000 HUF
15

Berkes jelzéssel: Napfényes városi utca, olaj, fa, 46,5×64 cm
10009.

Rufpreis:
12 000 HUF
32

Bihari jelzéssel: Bográcsozás délibábbal, olaj, vászon, 41,5×60 cm
10010.

Rufpreis:
6 000 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Halászbástya, rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm
10011.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF