Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1103196
238
Aba jelzéssel: Fejek, olaj, vászon, fa keretben, 53,5×37,5 cm 927194
10001
238
36000
Ajtai Tamás (1952-): Párizs 1930. Vegyes technika, farost, jelzett, 80×80 cm 1099233
10002
238
Apátfalvi jelzéssel: Szobabelső, olaj, vászon, 75×100 cm
1082068
10003
238
1099253
10004
238
B jelzéssel: Az irodában, akvarell, papír, 43×61 cm 1099225
10005
238
Bakányi jelzéssel: Felkel a Nap, olaj, vászon, 59,5×79,5 cm 1103538
10006
238
Balázs Gyula (1928-2012): Házak a domboldalon. Olaj, fa lemez, jelzett, keretben, 23×28 cm
1088899
10007
238
Basildes jelzéssel: Női akt korsóval. Olaj, fa lemez, keretben, 36×29 cm 1099318
10008
238
Berkes jelzéssel: Alkonyati utca, olaj, fa, díszes keretben, 26,5×34,5 cm 1099339
10009
238
Berkes jelzéssel: Napfényes városi utca, olaj, fa, 46,5×64 cm 1099175
10010
238
Bihari jelzéssel: Bográcsozás délibábbal, olaj, vászon, 41,5×60 cm
542323
10011
238
Blahos Rudolf (1917-1986): Halászbástya, rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF