Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 174

Blahos Rudolf (1917-1986): Zalaegerszegi falumúzeum. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm
10012.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bordás Ferenc, Fery Antal, Kékesi László, Menyhárt József. Linó és fametszet. 4 db aláírt, összesen 5 db
10013.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bors István (1938-2003) szobrászművész vázlatai, cca 140 db, jelzés nélkül, különböző méretben
10014.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
30

Bucsuházy jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton, sérült, 25×20 cm
10015.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csáki jelzéssel: Csendélet könyvvel és olvasószemüveggel, olaj, vászon, 49,5×40 cm
10016.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Csákó Béla Attila: Krisztus ikon, jelzett, vegyes technika, fatábla, 21,5x11,5cm
10017.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10018.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csisztu Mihály (1933-2008): Mufflón csapat. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×36 cm
10019.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csisztu Mihály(1933-2008): Egri panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, 58x18 cm
10020.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Csohány Kálmán(1925-1980): Férfi alak. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 15×8 cm
10021.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Devecska Ferenc: Szakrális belső tér. Tus, pauszpapír, jelzett, apró szakadással, 18×23 cm
10022.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dézsi Éva (1929-): Fertő tó. Olaj, farost, jelzett, keretben, 8×12 cm
10023.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF