Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1082278
10012
238
Blahos Rudolf (1917-1986): Zalaegerszegi falumúzeum. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm
1102593
10013
238
Bordás Ferenc, Fery Antal, Kékesi László, Menyhárt József. Linó és fametszet. 4 db aláírt, összesen 5 db 1103262
10014
238
3200
Bors István (1938-2003) szobrászművész vázlatai, cca 140 db, jelzés nélkül, különböző méretben 1100364
10015
238
Bucsuházy jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton, sérült, 25×20 cm 1099299
10016
238
Csáki jelzéssel: Csendélet könyvvel és olvasószemüveggel, olaj, vászon, 49,5×40 cm 1099242
10017
238
Csákó Béla Attila: Krisztus ikon, jelzett, vegyes technika, fatábla, 21,5x11,5cm 1013772
10018
238
1103032
10019
238
3200
Csisztu Mihály (1933-2008): Mufflón csapat. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×36 cm
911114
10020
238
13000
Csisztu Mihály(1933-2008): Egri panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, 58x18 cm
1098923
10021
238
4600
Csohány Kálmán(1925-1980): Férfi alak. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 15×8 cm 1100357
10022
238
Devecska Ferenc: Szakrális belső tér. Tus, pauszpapír, jelzett, apró szakadással, 18×23 cm
1103675
10023
238
3200
Dézsi Éva (1929-): Fertő tó. Olaj, farost, jelzett, keretben, 8×12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF