Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 174

Egyed jelzéssel: Magányos csónakos. Olaj, farost, keretben, 34×41 cm
10024.

Rufpreis:
5 000 HUF

10025.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10026.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10027.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Kereszteződés a Nemzeti Színháznál. Litográfia, papír, restaurált, jelzett, 50×70 cm
10028.

Rufpreis:
10 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Udvar. Rézkarc, papír, jelzett, 28×39 cm
10029.

Rufpreis:
2 000 HUF

Faragó jelzéssel: Női portré, szén, papír, üvegezett fa keretben, 29×20 cm
10030.

Rufpreis:
1 000 HUF

Feledy Gyula (1928-2010): A föld azé, aki megműveli. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10031.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fery Antal (1908-1994): 7 db ex libris, mind jelzett, pausz és sima papír
10032.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fery Antal (1908-1994): Esküvői meghívó. Linó, papír, jelzett, 9x6 cm
10033.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fett Jolán (1927-2009): Üdvözlőlap, papír, toll, jelzett, 19x16cm
10034.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gaál Domokos (1940-2009): Budavári emlék. Rézkarc, papír, számozott (4/50), üvegezett fa keretben, jelzett, 29×19 cm
10035.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF