Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1088903
10024
238
Egyed jelzéssel: Magányos csónakos. Olaj, farost, keretben, 34×41 cm
753616
10025
238
700566
10026
238
753638
10027
238
1103241
10028
238
Ék Sándor (1902-1975): Kereszteződés a Nemzeti Színháznál. Litográfia, papír, restaurált, jelzett, 50×70 cm
1082924
10029
238
Élesdy István (1912-1987): Udvar. Rézkarc, papír, jelzett, 28×39 cm 1066965
10030
238
Faragó jelzéssel: Női portré, szén, papír, üvegezett fa keretben, 29×20 cm 1082765
10031
238
Feledy Gyula (1928-2010): A föld azé, aki megműveli. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
1104414
10032
238
Fery Antal (1908-1994): 7 db ex libris, mind jelzett, pausz és sima papír 1105388
10033
238
Fery Antal (1908-1994): Esküvői meghívó. Linó, papír, jelzett, 9x6 cm
1102279
10034
238
Fett Jolán (1927-2009): Üdvözlőlap, papír, toll, jelzett, 19x16cm
1103022
10035
238
Gaál Domokos (1940-2009): Budavári emlék. Rézkarc, papír, számozott (4/50), üvegezett fa keretben, jelzett, 29×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF