Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 174

Kaveczky Zoltán (1897-1965): Kisoroszi. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm
10048.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kazányi Istenanya, orosz ikon, 20. sz. eleje, olaj, fa, ezüstözött sárgaréz okláddal, 31×26 cm, eredeti sérült tartójában
10049.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kádár György (1912-2002): Interieur. Rézkarc, papír, jelzett, ajánlással, 33×24 cm
10050.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kertes-Kollmann Jenő, Németh Nándor, Nikelszky Géza ex librisek 5 db
10051.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Utcarészlet templommal, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 49×40 cm
10052.

Rufpreis:
6 000 HUF
23

10053.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Komáromy Zoltánné: Kislány a babájával. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm
10054.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Romantikus táj. Dévény. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29x40cm
10055.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Célzó katona. Tus, papír, jelzés nélkül, hagyatéki pecséttel, 37×28 cm
10056.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Gyámoltalan hősök.). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×8 cm
10057.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (A sánta ördög.). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 11×8 cm
10058.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Krúdy emlékére. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×19 cm
10059.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF