Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1082279
10048
238
3800
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Kisoroszi. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm
1102276
10049
238
30000
Kazányi Istenanya, orosz ikon, 20. sz. eleje, olaj, fa, ezüstözött sárgaréz okláddal, 31×26 cm, eredeti sérült tartójában 1103978
10050
238
Kádár György (1912-2002): Interieur. Rézkarc, papír, jelzett, ajánlással, 33×24 cm 1102582
10051
238
Kertes-Kollmann Jenő, Németh Nándor, Nikelszky Géza ex librisek 5 db 1099122
10052
238
Kmetty jelzéssel: Utcarészlet templommal, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 49×40 cm 1068004
10053
238
4400
1103570
10054
238
Komáromy Zoltánné: Kislány a babájával. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm 1101114
10055
238
3200
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Romantikus táj. Dévény. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29x40cm 1098872
10056
238
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Célzó katona. Tus, papír, jelzés nélkül, hagyatéki pecséttel, 37×28 cm
1082053
10057
238
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Gyámoltalan hősök.). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×8 cm 1069569
10058
238
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (A sánta ördög.). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 11×8 cm 1069765
10059
238
Kondor Lajos (1926-2006): Krúdy emlékére. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF