Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1078934
10060
238
Kőnig Róbert (1951- ):Hubertus Szent Tamás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×12 cm 1100500
10061
238
Kuska jelzéssel: Pipázó öreg. Olaj, vászon, keretben, 48×38 cm
1103927
10062
238
3200
Kutyik jelzéssel: Folyóparti táj, akvarell, papír, 17×25,5 cm 1103207
10063
238
Lakatos jelzéssel: Csendélet felmosóvödörrel és tállal, ceruza, papír, 39,5×61,5 cm 1103206
10064
238
Lakatos jelzéssel: Csendélet pohárral és tállal, ceruza, papír, 55×43 cm 1103583
10065
238
1100332
10066
238
Ligeti Sándor: Ablaküveg tervrajz. Vegyes technika, karton, pecséttel jelzett, sérült, 35×15 cm, 1099184
10067
238
14000
M jelzéssel: Velence, olaj, vászon, 54×68 cm
1099099
10068
238
Márffy jelzéssel: Folyópart nyáron, olaj, vászon, díszes, sérült fa keretben, 34×43,5 cm 1046714
10069
238
11000
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: Megbeszélés a cserkészrepülőknél. Ceruza, papír, jelzett, 25×26 cm
1102016
10070
238
MCP jelzéssel: Jólesik a séta a völgyben a kastély hűvöse után, olaj, farost, 33,5×56,5 cm 1102069
10071
238
MCP jelzéssel: Utazás a teliholdas éjszakán, olaj, farost, 57,5×76,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF