Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 174

Kőnig Róbert (1951- ):Hubertus Szent Tamás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×12 cm
10060.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kuska jelzéssel: Pipázó öreg. Olaj, vászon, keretben, 48×38 cm
10061.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kutyik jelzéssel: Folyóparti táj, akvarell, papír, 17×25,5 cm
10062.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Lakatos jelzéssel: Csendélet felmosóvödörrel és tállal, ceruza, papír, 39,5×61,5 cm
10063.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lakatos jelzéssel: Csendélet pohárral és tállal, ceruza, papír, 55×43 cm
10064.

Rufpreis:
1 600 HUF

10065.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ligeti Sándor: Ablaküveg tervrajz. Vegyes technika, karton, pecséttel jelzett, sérült, 35×15 cm,
10066.

Rufpreis:
3 000 HUF

M jelzéssel: Velence, olaj, vászon, 54×68 cm
10067.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Márffy jelzéssel: Folyópart nyáron, olaj, vászon, díszes, sérült fa keretben, 34×43,5 cm
10068.

Rufpreis:
6 000 HUF
21

Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: Megbeszélés a cserkészrepülőknél. Ceruza, papír, jelzett, 25×26 cm
10069.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

MCP jelzéssel: Jólesik a séta a völgyben a kastély hűvöse után, olaj, farost, 33,5×56,5 cm
10070.

Rufpreis:
12 000 HUF

MCP jelzéssel: Utazás a teliholdas éjszakán, olaj, farost, 57,5×76,5 cm
10071.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF