Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1103198
10036
238
Gabor jelzéssel: Épülő szocializmus, olaj, fa, sérült, 90×69,5 cm
1068021
10037
238
Gannay János (1905-1992): Mosónők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×36 cm 1099260
10038
238
Gábor jelzéssel: Napsütötte tóparton, olaj, vászon, fa keretben, 48,5×68,5 cm 1099362
10039
238
Glatz jelzéssel: Gondolkodó lány, olaj, karton, 49,5×39 cm 1086023
10040
238
Gödény jelzéssel: Csendélet 1929. Olaj, vászon, kis szakadással, keretben, 34×47 cm
1099103
10041
238
Gulácsy jelzéssel: Verona, olaj, fa, keretben, 48,5×31 cm 1104396
10042
238
Gyulai Líviusz (1937-): Csendes József ex libris. Linó, papír, jelzett, 10×9 cm
1099334
10043
238
Hajdu jelzéssel: Révnél, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 29×36,5 cm
1085846
10044
238
Háromházi Gergely: Pihenő asszonyok. Olaj, vászon, festék kopásokkal, keretben, 50×70 cm
1078887
10045
238
Horváth István: Cigánylány, olaj, farost, jelzett, antik keretben, 28×21 cm
1098916
10046
238
Herman Lipót (1884-1972): Portrévázlatok. Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel, paszpartuban, 15×21 cm
1101813
10047
238
Jándi jelzéssel. Akt. vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben 60x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF