Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 174

A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap (1954), linómetszet, saját kézírással elküldve
10132.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Tölg-Molnár Zoltán (1944-): Táj. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
10133.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Török Endre (1926-1980): Nyárfák. Színezett linó, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10134.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Udvardy Géza (1872-1932): Ex libris rézkarc. Dúcon jelzett. 20x30 cm
10135.

Rufpreis:
2 400 HUF

Varga jelzéssel: Szinyei Merse után: Majális, olaj, vászon, 53,5×74 cm
10136.

Rufpreis:
5 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Seregszemle a Vérmezőn 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm
10137.

Rufpreis:
3 000 HUF

Végh Gusztáv (1889-1937): Öngyilkossági kísérlet Jaroslav Hasek könyvéhez (1957), ceruza, papír, jelzett, 14x20cm
10138.

Rufpreis:
4 000 HUF

Virág Béla (?-?): Női porté. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 65×47 cm
10139.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Vízvári jelzéssel: Legelő tehenek. Olaj, farost, keretben, 27×40 cm
10140.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Zemplényi jelzéssel: Három tök. olaj, vászon-farost, üvegezett keretben, 50×33 cm
10141.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Erdei patak, olaj, vászon, díszes fa keretben, 58,5×78,5 cm
10142.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel: Vihar előtt a tanyán, olaj, vászon, 50×60,5 cm
10143.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF