Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1102336
10132
238
A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap (1954), linómetszet, saját kézírással elküldve 1098816
10133
238
38000
Tölg-Molnár Zoltán (1944-): Táj. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1103240
10134
238
Török Endre (1926-1980): Nyárfák. Színezett linó, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
1102586
10135
238
Udvardy Géza (1872-1932): Ex libris rézkarc. Dúcon jelzett. 20x30 cm 1099354
10136
238
Varga jelzéssel: Szinyei Merse után: Majális, olaj, vászon, 53,5×74 cm 1082079
10137
238
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Seregszemle a Vérmezőn 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm
1102366
10138
238
Végh Gusztáv (1889-1937): Öngyilkossági kísérlet Jaroslav Hasek könyvéhez (1957), ceruza, papír, jelzett, 14x20cm
1065206
10139
238
14000
Virág Béla (?-?): Női porté. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 65×47 cm
1065064
10140
238
4200
Vízvári jelzéssel: Legelő tehenek. Olaj, farost, keretben, 27×40 cm 1103200
10141
238
Zemplényi jelzéssel: Három tök. olaj, vászon-farost, üvegezett keretben, 50×33 cm 1100030
10142
238
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei patak, olaj, vászon, díszes fa keretben, 58,5×78,5 cm
1099209
10143
238
Olvashatatlan jelzéssel: Vihar előtt a tanyán, olaj, vászon, 50×60,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF