Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 210

Lengyel Sándor (1930-1988): Turista Házakat Kezelő Vállalat. Tempera, papír, jelzés nélkül, 28×20 cm
10096.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ligeti Sándor: Ablaküveg tervrajz 2db. Vegyes technika, karton, egyik pecséttel jelzett, sérült, 30×21 cm,
10097.

Rufpreis:
3 000 HUF

10098.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lóránt János Demeter (1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 11x10 cm
10099.

Rufpreis:
800 HUF

Magén István (1946-): Tanulmány. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×15 cm
10100.

Rufpreis:
2 000 HUF

R. Mannheim jelzéssel: Női portré glóriával. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 51×34 cm
10101.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
36

Marosán Gyula (1915-2003): Formák, linómetszet, papír, jelzett, sorszámozott (50/8) üvegezett fa keretben, 23×31 cm
10102.

Rufpreis:
6 000 HUF

Márffy jelzéssel: Eső előtt, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 35×47 cm
10103.

Rufpreis:
6 000 HUF

MMG jelzéssel: Fasor, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 26×33 cm
10104.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Molnár jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, szakadással, antik sérült keretben 49×66 cm
10105.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Molnár János( 1950-): Alvó Ámor. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24,5×20 cm
10106.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Nagy jelzéssel: Barátnők a vízparton, olaj, farost, 50×60 cm cm
10107.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF