Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1041638
10096
237
Lengyel Sándor (1930-1988): Turista Házakat Kezelő Vállalat. Tempera, papír, jelzés nélkül, 28×20 cm 1098249
10097
237
Ligeti Sándor: Ablaküveg tervrajz 2db. Vegyes technika, karton, egyik pecséttel jelzett, sérült, 30×21 cm, 1061318
10098
237
1077696
10099
237
Lóránt János Demeter (1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 11x10 cm 1092777
10100
237
Magén István (1946-): Tanulmány. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×15 cm
1090624
10101
237
9500
R. Mannheim jelzéssel: Női portré glóriával. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 51×34 cm 1073304
10102
237
Marosán Gyula (1915-2003): Formák, linómetszet, papír, jelzett, sorszámozott (50/8) üvegezett fa keretben, 23×31 cm 1090830
10103
237
Márffy jelzéssel: Eső előtt, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 35×47 cm 1078071
10104
237
MMG jelzéssel: Fasor, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 26×33 cm 1090638
10105
237
5500
Molnár jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, szakadással, antik sérült keretben 49×66 cm 1092536
10106
237
8500
Molnár János( 1950-): Alvó Ámor. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24,5×20 cm 1096241
10107
237
Nagy jelzéssel: Barátnők a vízparton, olaj, farost, 50×60 cm cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF