Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1096480
10168
237
Végh jelzéssel: Naplemente gémeskúttal, olaj, vászon, fa keretben, 39,5×49,5 cm
1096515
10169
237
Vívó Zoé (?- ): Tudomány (Róm 11,33), olaj, fa, keretben, 59×59 cm
1098209
10170
237
Vörös jelzéssel: Műtermi akt. Papír, szén, jelzett, üvegezett keretben, 64x37 cm
1039374
10171
237
Wallburg jelzéssel: Szélmalom. Akvarell, papír, üvegezett antik kerteben 15×21 cm 1095321
10172
237
Wieszt József (1951-2007): Bolgár tengerpart. Akvarell, papír, jelzett, keretben, 25×40 cm 1097965
10173
237
Hubert Woyty-Wimmer (1901-1972): Ex libris: III Birodalom 1939. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 9×7 cm 1094698
10174
237
3800
Zádor István (1882-1963): Sötétkapu Esztergomban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×25 cm 1076703
10175
237
7500
Zotova jelzéssel: Hungerburg (ma: Narva-Jõesuu, Észtország) tengerpartja, olaj, vászon, fa keretben, 41,5×64,5 cm
1062772
10176
237
1061479
10177
237
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 22×21 cm
1038933
10178
237
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 70×50 cm
1060603
10179
237
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF