Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 210

Végh jelzéssel: Naplemente gémeskúttal, olaj, vászon, fa keretben, 39,5×49,5 cm
10168.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vívó Zoé (?- ): Tudomány (Róm 11,33), olaj, fa, keretben, 59×59 cm
10169.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vörös jelzéssel: Műtermi akt. Papír, szén, jelzett, üvegezett keretben, 64x37 cm
10170.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wallburg jelzéssel: Szélmalom. Akvarell, papír, üvegezett antik kerteben 15×21 cm
10171.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wieszt József (1951-2007): Bolgár tengerpart. Akvarell, papír, jelzett, keretben, 25×40 cm
10172.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hubert Woyty-Wimmer (1901-1972): Ex libris: III Birodalom 1939. Rézmetszet, papír,  jelzés nélkül, 9×7 cm
10173.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zádor István (1882-1963): Sötétkapu Esztergomban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×25 cm
10174.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zotova jelzéssel: Hungerburg (ma: Narva-Jõesuu, Észtország) tengerpartja, olaj, vászon, fa keretben, 41,5×64,5 cm
10175.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

10176.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 22×21 cm
10177.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 70×50 cm
10178.

Rufpreis:
5 000 HUF

10179.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF