Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1071818
10144
237
28000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady Endre: Varjak szent madarak, linó, papír, jelzett, paszpartuban, 63×49 cm
1089678
10145
237
Szalay jelzéssel: Aktok háttal, tus, papír, üvegezett fa keretben, 43×49 cm 1092547
10146
237
46000
Szander Frigyes (1927-2000): Tihany. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm
1073263
10147
237
Szász Endre (1926-2003): Illusztráció (Gorkij: Éjjeli menedék), rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 16×9 cm
1097989
10148
237
15000
Szász Endre (1926-2003): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×9 cm 1071813
10149
237
15000
Szeift Béla (1944-2012): Kollázs, vegyes technika, karton, jelzett, 31×20,5 cm 1012505
10150
237
1076751
10151
237
Sziky jelzéssel: Szökőár, vegyes technika, papír, 13×19 cm
1091874
10152
237
Szolnay György: Tettenérés. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×33 cm 1042848
10153
237
1095614
10154
237
Szőnyi jelzéssel: Portré, tus, papír, üvegezett fa keretben, 31×22,5 cm 1096146
10155
237
cca 1930 Szőnyi István (1894-1960):Napba néző. Fametszet, dúcon jelzett,papír, paszpartuban, 12x8cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF