Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 210

Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady Endre: Varjak szent madarak, linó, papír, jelzett, paszpartuban, 63×49 cm
10144.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szalay jelzéssel: Aktok háttal, tus, papír, üvegezett fa keretben, 43×49 cm
10145.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

Szander Frigyes (1927-2000): Tihany. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm
10146.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Szász Endre (1926-2003): Illusztráció (Gorkij: Éjjeli menedék), rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 16×9 cm
10147.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×9 cm
10148.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szeift Béla (1944-2012): Kollázs, vegyes technika, karton, jelzett, 31×20,5 cm
10149.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10150.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sziky jelzéssel: Szökőár, vegyes technika, papír, 13×19 cm
10151.

Rufpreis:
800 HUF

Szolnay György: Tettenérés. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×33 cm
10152.

Rufpreis:
1 000 HUF

10153.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szőnyi jelzéssel: Portré, tus, papír, üvegezett fa keretben, 31×22,5 cm
10154.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

cca 1930 Szőnyi István (1894-1960):Napba néző. Fametszet, dúcon jelzett,papír, paszpartuban, 12x8cm
10155.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF