Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1076773
10132
237
Réthy jelzéssel: Ház fákkal, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm
1096398
10133
237
Rudnay Gyula (1878-1957): Pincesor, 1937. Cinkográfia, cinkográfián jelezve,papír kartonra kasírozva, 13x12cm 1098057
10134
237
Ruzicskay György (1896-1993): Előítélet falak. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, üvegezett keretben 24×18 cm
1076743
10135
237
Sándor József (1887-1936): Legelésző nyáj. Rézkarc, papír, jelezett, üvegezett képkeretben, 15×20 cm
983372
10136
237
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Fő tér. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 949800
10137
237
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Alakok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 988659
10138
237
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Cannes-i tengerpart, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 69×49 cm 1038332
10139
237
Somlai Vilma (1938-2007): Dunai kikötő, akvarell, papír, jelzés nélkül, hátulján művészpecséttel, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×38 cm 1095689
10140
237
Stettner Béla (1928-1984): A komlói völgy. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm 1048158
10141
237
1092515
10142
237
Swierkiewicz Róbert (1942-): A sugó. Linó, papír, jelzett, 11,5×18,5 cm
1092510
10143
237
Swierkiewicz Róbert (1942-): Götz János. Linó, papír, hátul jelzett, 14,5×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF