Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 210

Réthy jelzéssel: Ház fákkal, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm
10132.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rudnay Gyula (1878-1957): Pincesor, 1937. Cinkográfia, cinkográfián jelezve,papír kartonra kasírozva,  13x12cm
10133.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Előítélet falak. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, üvegezett keretben 24×18 cm
10134.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sándor József (1887-1936): Legelésző nyáj. Rézkarc, papír, jelezett, üvegezett képkeretben, 15×20 cm
10135.

Rufpreis:
2 800 HUF

Schéner Mihály (1923-2009): Fő tér. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10136.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Schéner Mihály (1923-2009): Alakok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10137.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Schéner Mihály (1923-2009): Cannes-i tengerpart, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 69×49 cm
10138.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Somlai Vilma (1938-2007): Dunai kikötő, akvarell, papír, jelzés nélkül, hátulján művészpecséttel, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×38 cm
10139.

Rufpreis:
5 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): A komlói völgy. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm
10140.

Rufpreis:
4 000 HUF

10141.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Swierkiewicz Róbert (1942-): A sugó. Linó, papír, jelzett, 11,5×18,5 cm
10142.

Rufpreis:
5 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-): Götz János. Linó, papír, hátul jelzett, 14,5×10 cm
10143.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF