Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1092710
10120
237
Orosz Gellért (1919-2002): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzés nélkül, hátán eredetigazolással, üvegezett keretben, 28×20 cm 837613
10121
237
Pálffi jelzéssel: Ismeretlen magyar katonatiszt portréja, olaj, farost, apró hibákkal, 63×40 cm
949766
10122
237
1076764
10123
237
Pignataro jelzéssel: Szekerezés az alpesi úton, olaj, vászon, 38,5×55 cm 1089648
10124
237
Pólya jelzéssel: Vigadalom, olaj, fa, 44×50,5 cm 1089722
10125
237
Pólya jelzéssel: Női akt, akvarell, papír, kartonra ragasztva, a karton szélein gyűrődéssel, 40×25 cm 1090370
10126
237
Pólya jelzéssel: Séta az esőben, akvarell, papír, díszes, üvegezett fa keretben, 31,5×23,5 cm 1062418
10127
237
Raszler Károly (1925-2005): Római emlék II. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×19 cm 1075696
10128
237
1090439
10129
237
Révay jelzéssel: Karády Katalin (aláírt). Ceruza, papír, felcsavarva, 45×34 cm 1098169
10130
237
Reich Károly (1922-1988): Akt lovon. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm 1072573
10131
237
Davori Relković Demetria: Felhős Balaton. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF