Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 210

Orosz Gellért (1919-2002): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzés nélkül, hátán eredetigazolással, üvegezett keretben, 28×20 cm
10120.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pálffi jelzéssel: Ismeretlen magyar katonatiszt portréja, olaj, farost, apró hibákkal, 63×40 cm
10121.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10122.

Martin Erich Philipp (1887-1978):Úton vízért.
Rézkarc, papír, jelzett. 14,5x9cm

Rufpreis:
800 HUF

Pignataro jelzéssel: Szekerezés az alpesi úton, olaj, vászon, 38,5×55 cm
10123.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pólya jelzéssel: Vigadalom, olaj, fa, 44×50,5 cm
10124.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pólya jelzéssel: Női akt, akvarell, papír, kartonra ragasztva, a karton szélein gyűrődéssel,  40×25 cm
10125.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pólya jelzéssel: Séta az esőben, akvarell, papír, díszes, üvegezett fa keretben, 31,5×23,5 cm
10126.

Rufpreis:
3 000 HUF

Raszler Károly (1925-2005): Római emlék II. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×19 cm
10127.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10128.

Rufpreis:
6 000 HUF

Révay jelzéssel: Karády Katalin (aláírt). Ceruza, papír, felcsavarva, 45×34 cm
10129.

Rufpreis:
6 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Akt lovon. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
10130.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Davori Relković Demetria: Felhős Balaton. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm
10131.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF