Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 210

Kozma Lajos (1884-1948): Leányrablás, 1920. Fametszet, jelzett a dúcon, papír kartonra kasírozva, 13x11cm
10084.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Tánc, 1920. Fametszet, jelzett a dúcon, papír kartonra kasírozva, 10,5x9cm
10085.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Néma ének, 1909. Cinkográfia, jelzett a cinkográfián, papír kartonra kasírozva, 20x17cm
10086.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Fonyódi látkép. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28 cm
10087.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kós Károly (1883-1977): Marosvásárhely, cca 1930. Színezett linómetszet, jelzett a dúcon, papír kartonra kasírozva, 9×9 cm
10088.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Fogaras, cca 1930. Színezett linómetszet, jelzett a dúcon, papír kartonra kasírozva, 9×9 cm
10089.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Szeben, cca 1930. Színezett linómetszet, jelzett a metszeten, papír kartonra kasírozva, 9×9 cm
10090.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kukán jelzéssel: Kohóváros a vöröslő alkonyatban, olaj, karton, jelzett, piszkos, 32×44 cm
10091.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10092.

Rufpreis:
1 200 HUF

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Az angol úr a Moulin-Rougeban, cinkográfia, jelzett a cinkográfián, paszpartuban,20x16cm
10093.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901):Szalonban. Kézzel színezett cinkográfia, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20x16cm
10094.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10095.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF