Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1096349
10084
237
Kozma Lajos (1884-1948): Leányrablás, 1920. Fametszet, jelzett a dúcon, papír kartonra kasírozva, 13x11cm
1098262
10085
237
Kozma Lajos (1884-1948): Tánc, 1920. Fametszet, jelzett a dúcon, papír kartonra kasírozva, 10,5x9cm
1096352
10086
237
Kozma Lajos (1884-1948): Néma ének, 1909. Cinkográfia, jelzett a cinkográfián, papír kartonra kasírozva, 20x17cm
1094678
10087
237
Kórusz József (1927-2010): Fonyódi látkép. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28 cm
1096393
10088
237
Kós Károly (1883-1977): Marosvásárhely, cca 1930. Színezett linómetszet, jelzett a dúcon, papír kartonra kasírozva, 9×9 cm
1096390
10089
237
Kós Károly (1883-1977): Fogaras, cca 1930. Színezett linómetszet, jelzett a dúcon, papír kartonra kasírozva, 9×9 cm
1096388
10090
237
Kós Károly (1883-1977): Szeben, cca 1930. Színezett linómetszet, jelzett a metszeten, papír kartonra kasírozva, 9×9 cm
1089325
10091
237
Kukán jelzéssel: Kohóváros a vöröslő alkonyatban, olaj, karton, jelzett, piszkos, 32×44 cm
1042919
10092
237
1096237
10093
237
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Az angol úr a Moulin-Rougeban, cinkográfia, jelzett a cinkográfián, paszpartuban,20x16cm 1096243
10094
237
15000
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901):Szalonban. Kézzel színezett cinkográfia, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20x16cm 1038845
10095
237
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF