Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1089706
10012
237
Bálint jelzéssel: Nyílik az ajtó, olaj, fa, keretben, 31,5×23,5 cm 1095188
10013
237
Bánfi jelzéssel:Fő tér. Olaj, farost, keretben, 17×23 cm 1095195
10014
237
Bánfi jelzéssel: Vaddisznók. Olaj, karton, keretben, 23×32 cm 1091892
10015
237
32000
Bényi Emese (1973-): Kilátás a tengerre. Olaj, farost, jelzett, 90×70 cm
1091893
10016
237
32000
Bényi Emese (1973-): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm
542658
10017
237
543294
10018
237
543155
10019
237
5500
1090314
10020
237
Bosznay jelzéssel: Őszi tisztás, olaj, vászon, fa keretben, 46×68 cm 1063210
10021
237
1076774
10022
237
By. jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 37×27 cm
1083314
10023
237
Conrad Gyula (1877-1959): Mátyás templom. Rézkarc, jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 21x15cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF