Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 210

Bálint jelzéssel: Nyílik az ajtó, olaj, fa, keretben, 31,5×23,5 cm
10012.

Rufpreis:
5 000 HUF
18

Bánfi jelzéssel:Fő tér. Olaj, farost, keretben, 17×23 cm
10013.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bánfi jelzéssel: Vaddisznók. Olaj, karton, keretben, 23×32 cm
10014.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bényi Emese (1973-): Kilátás a tengerre. Olaj, farost, jelzett, 90×70 cm
10015.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Bényi Emese (1973-): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm
10016.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10017.

Rufpreis:
2 000 HUF

10018.

Rufpreis:
3 000 HUF

10019.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Bosznay jelzéssel: Őszi tisztás, olaj, vászon, fa keretben, 46×68 cm
10020.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bozó jelzéssel: Vázlatok, vegyes méretben és minőségben, néhány jelzett, 16db
10021.

Rufpreis:
10 000 HUF

By. jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 37×27 cm
10022.

Rufpreis:
1 600 HUF

Conrad Gyula (1877-1959): Mátyás templom. Rézkarc, jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 21x15cm
10023.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF