Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 210

Conrad Gyula (1877-1959): Halászbástyáról. Rézkarc, jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 21x15cm
10024.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csabai Ékes Lajos: (1896-1944): Art deco hölgy az asztalnál, cca 1920. Fametszet, dúcon jelzett, papír kartonra kasírozva, 10x9cm
10025.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csabai Ékes Lajos: (1896-1944): Art deco jelenet, cca 1920. Fametszet, dúcon jelzett, papír kartonra kasírozva, 10x9cm
10026.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csanády András (1929-): Négyszemközt. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×8 cm
10027.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csikós András (1947-2006): Tanya. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×70 cm
10028.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Csöre Erzsébet (1896-?): Hajszoltság, cca 1920. Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10x15cm
10029.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Dallos Hanna (1907-1944): Önarckép. Fametszet, papír, kartonra kasírozva, dúcon jelzett, 13x12cm
10030.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dékány Lajos: Cigarettás csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×12 cm
10031.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dézsi Éva (1929-): Romantikus séta. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 5×12 cm
10032.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930 Divéky József (1887-1951): Ludas Matyi illusztrációk. Fametszet, papír, kartonra kasírozva, dúcon jelzett,3db, 13x9cm
10033.

Rufpreis:
5 000 HUF

Divéky József (1887-1951): Látomás. Színes litográfia, 1918. Papír, kartonra kasírozva, litográfián jelzett, 16x10cm
10034.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Táj II. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 58×65 cm
10035.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF