Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1083311
10024
237
Conrad Gyula (1877-1959): Halászbástyáról. Rézkarc, jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 21x15cm 1096286
10025
237
Csabai Ékes Lajos: (1896-1944): Art deco hölgy az asztalnál, cca 1920. Fametszet, dúcon jelzett, papír kartonra kasírozva, 10x9cm 1096407
10026
237
Csabai Ékes Lajos: (1896-1944): Art deco jelenet, cca 1920. Fametszet, dúcon jelzett, papír kartonra kasírozva, 10x9cm 1021596
10027
237
Csanády András (1929-): Négyszemközt. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×8 cm
1094552
10028
237
46000
Csikós András (1947-2006): Tanya. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×70 cm 1096207
10029
237
Csöre Erzsébet (1896-?): Hajszoltság, cca 1920. Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10x15cm 1096127
10030
237
cca 1930 Dallos Hanna (1907-1944): Önarckép. Fametszet, papír, kartonra kasírozva, dúcon jelzett, 13x12cm 1023885
10031
237
Dékány Lajos: Cigarettás csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×12 cm
1078796
10032
237
Dézsi Éva (1929-): Romantikus séta. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 5×12 cm
1096114
10033
237
cca 1930 Divéky József (1887-1951): Ludas Matyi illusztrációk. Fametszet, papír, kartonra kasírozva, dúcon jelzett,3db, 13x9cm 1096253
10034
237
Divéky József (1887-1951): Látomás. Színes litográfia, 1918. Papír, kartonra kasírozva, litográfián jelzett, 16x10cm 1072521
10035
237
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Táj II. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 58×65 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF