Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1056670
10060
237
Iglay József (1905-1980): Patakmeder, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 35×50 cm 1094388
10061
237
Illés Árpád (1908-1980): BUÉK 1970. linómetszet, tojástempera. szignált 18x12 cm 1094643
10062
237
3400
Iván Szilárd (1912-1988): Kisfiú ágyban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×15 cm
1091530
10063
237
Jakab Károly (1904-1994): Ártéri tehenek alkonyatkor, olaj, vászon, fa keretben, kis sérüléssel, 58,5×77,5 cm 1089666
10064
237
Jámbor jelzéssel: Dombos táj templommal, olaj, farost, 44×48 cm 1096484
10065
237
Jándi jelzéssel: Szellemidézés, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 33,5×43,5 cm 1072966
10066
237
Mm jelzéssel: Mária a kis Jézussal. Tűzzománc, fém lemez, jelzett, keretben, 20×15 cm 1073293
10067
237
Kass János (1927-2010): A Mózes sorozat egy lapja, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×20 cm
1098174
10068
237
15000
Kass János (1927-2010): Odysszeusz. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×22 cm
1061367
10069
237
Kaszner Margit (1938-2012): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×18 cm
1096121
10070
237
cca 1930 Kaveczky Zoltán (1897-1967): Önarckép. Fametszet, papír, kartonra kasírozva, dúcon jelzett, 8,5x9cm
1097242
10071
237
Kádár György (1912-2002): Interieur. Rézkarc, papír, jelzett, 33×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF