Kass János (1927-2010): A Mózes sorozat egy lapja, rézkarc, papír, pas... https://www.darabanth.com/de/237-Fernauktion/237.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~800478/Kass-Janos-1927-2010-A-Mozes-sorozat-egy-lapja-rezkarc-papir-paszpartuban-uvegezett-fa-k~II1073293
1073293
10067
237
Rufpreis:
8 000 HUF 21,68 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: Kass János (1927-2010): A Mózes sorozat egy lapja, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×20 cm
: vörös_iván