Divéky József (1887-1951): Látomás. Színes litográfia, 1918. Papír, ka... https://www.darabanth.com/de/237-Fernauktion/237.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~800478/Diveky-Jozsef-1887-1951-Latomas-Szines-litografia-1918-Papir-kartonra-kasirozva-lito~II1096253
1096253
10034
237
Beschreibung: Divéky József (1887-1951): Látomás. Színes litográfia, 1918. Papír, kartonra kasírozva, litográfián jelzett, 16x10cm
: vörös_iván