Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1076735
10156
237
Sztojka László (1910-1971): Zivatar után, olaj, fa, keretben, jelzett, 59×48,5 cm 924261
10157
237
1044324
10158
237
9500
Tibay jelzéssel: Akt tükör előtt. Pasztell, papír, apró hibákkal, üvegezett keretben, 52×35 cm 1072502
10159
237
Tószegi jelzéssel: Folyóparton. Olaj, karton, üvegezett keretben, 20×25 cm 1094389
10160
237
A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap. linómetszet, saját kézírással elküldve 1079431
10161
237
1096917
10162
237
14000
Varga Mátyás (1910-2002) Budapesti panoráma. Linómetszet, jelzett. Keretben 90 x 40 cm.
1096167
10163
237
Varga Nándor Lajos (1895-1978):Anya gyermekével, cca 1931. Fametszet, dúcon jelzett,papír, kartonra kasírozva, 14x19cm 1096494
10164
237
Varga Sándor (?-?): Rőzsegyűjtő asszony, olaj, vászon, díszes fa keretben, 60×48 cm 1076747
10165
237
Vágó jelzéssel: Aratás, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 28,5×22,5 cm
1048162
10166
237
Váradi jelzéssel: Kék csendélet. Akvarell, papír, 61×43 cm 1098203
10167
237
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF