Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 210

Sztojka László (1910-1971): Zivatar után, olaj, fa, keretben, jelzett, 59×48,5 cm
10156.

Rufpreis:
4 000 HUF

10157.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Tibay jelzéssel: Akt tükör előtt. Pasztell, papír, apró hibákkal, üvegezett keretben, 52×35 cm
10158.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Tószegi jelzéssel: Folyóparton. Olaj, karton, üvegezett keretben, 20×25 cm
10159.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap. linómetszet, saját kézírással elküldve
10160.

Rufpreis:
6 000 HUF

10161.

Rufpreis:
1 800 HUF

Varga Mátyás (1910-2002) Budapesti panoráma. Linómetszet, jelzett. Keretben 90 x 40 cm.
10162.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Varga Nándor Lajos (1895-1978):Anya gyermekével, cca 1931. Fametszet, dúcon jelzett,papír, kartonra kasírozva, 14x19cm
10163.

Rufpreis:
4 000 HUF

Varga Sándor (?-?): Rőzsegyűjtő asszony, olaj, vászon, díszes fa keretben, 60×48 cm
10164.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vágó jelzéssel: Aratás, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 28,5×22,5 cm
10165.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Váradi jelzéssel: Kék csendélet. Akvarell, papír, 61×43 cm
10166.

Rufpreis:
2 000 HUF

10167.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF