Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 210

Olvashatatlan jelzéssel: Női fej, ceruza, papír, 26×22 cm
10180.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ház részlet, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 33×43 cm
10181.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női akt, tus, papír, üvegezett fa keretben, 29×22,5 cm
10182.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 20×27,5 cm
10183.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Parázna huszárok. Szén, papír, 43×30 cm
10184.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Zala folyó. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm
10185.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hegedűs. Olaj, vászon, 70×60 cm
10186.

Rufpreis:
5 000 HUF
19

Jelzés nélkül: Tulipánok. Tűzzománc, fém lemez, keretben, 14x14 cm
10187.

Rufpreis:
1 400 HUF

10188.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Tájkép, olaj, fa, díszes keretben, kis sérüléssel, 20×30 cm
10189.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950 Jelzés nélkül: Ebéd és pásztorlánykák. Litográfia, papír,2db,  cca 18x14cm
10190.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Lánchíd. Olaj, vászon, sérült, 59×79 cm
10191.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF