Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1091619
10180
237
Olvashatatlan jelzéssel: Női fej, ceruza, papír, 26×22 cm 1090570
10181
237
Olvashatatlan jelzéssel: Ház részlet, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 33×43 cm
1089700
10182
237
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt, tus, papír, üvegezett fa keretben, 29×22,5 cm 1077111
10183
237
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 20×27,5 cm
1090600
10184
237
Olvashatatlan jelzéssel: Parázna huszárok. Szén, papír, 43×30 cm
1094686
10185
237
Olvashatatlan jelzéssel: Zala folyó. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm 1091903
10186
237
Olvashatatlan jelzéssel: Hegedűs. Olaj, vászon, 70×60 cm 1096178
10187
237
Jelzés nélkül: Tulipánok. Tűzzománc, fém lemez, keretben, 14x14 cm 1096182
10188
237
Jelzés nélkül: Tulipánok. Tűzzománc, fém lemez, keretben, 14x14 cm 1096428
10189
237
Jelzés nélkül: Tájkép, olaj, fa, díszes keretben, kis sérüléssel, 20×30 cm 1096136
10190
237
cca 1950 Jelzés nélkül: Ebéd és pásztorlánykák. Litográfia, papír,2db, cca 18x14cm 1072494
10191
237
Jelzés nélkül: Lánchíd. Olaj, vászon, sérült, 59×79 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF