Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1091923
10108
237
Nagy jelzéssel: Harcos amazon. Olaj, karton, keretben, 55×41 cm 1090688
10109
237
Nagy jelzéssel: Harcos nő. Olaj, karton, 68×44 cm 1090690
10110
237
Nagy jelzéssel: Női fej. Olaj, karton, 68×44 cm 968998
10111
237
Nagy Sándor (1869-1950): Bőrdísz. Színes litográfia, papír, a Díszítő Művészet c. folyóirat melléklete, 14x14 cm
1095375
10112
237
Nemes jelzéssel: Alakuló formák. Festett üveg, keretben, 43×30 cm
949702
10113
237
Nemes Török János (1900?-1980): Keserves úton. Rézkarc, papír, jelzett. 11,5x7cm
1090295
10114
237
Neogrády jelzéssel: Ősz a tóparton, olaj, vászon, 53×69 cm 1038336
10115
237
15000
Németh Miklós (1934-2012): Erzsébet-híd, olaj, farost, keretben, 15×69 cm
1071814
10116
237
Németh Miklós (1934-2012): A konyhában, ceruza, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20×14 cm
1071815
10117
237
Németh Miklós (1934-2012): Akt, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 24×8 cm
1065446
10118
237
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes nő. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×23 cm 1071811
10119
237
15000
NLJ jelzéssel: Akt, olaj, karton, 51×40,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF