Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
949702
10096
235
Nemes Török János (1900?-1980): Keserves úton. Rézkarc, papír, jelzett. 11,5x7cm
1079298
10097
235
Neogrády jelzéssel: Libák a faluszélen. Olaj, vászon, sérült keretben, 60×80 cm 1078051
10098
235
3400
Neogrády jelzéssel: Kutyasétáltatás a falu szélén, olaj, karton, 41×63 cm 1079903
10099
235
Németh Krisztina (1994-): Lélekvesztés. Akril, feszített vászon, jelzett, 40×30 cm 914873
10100
235
Németh Krisztina (1994-): Sarokba állítva. Olaj, vászon, jelzett, 40×30 cm 1038336
10101
235
15000
Németh Miklós (1934-2012): Erzsébet-híd, olaj, farost, keretben, 15×69 cm
1056663
10102
235
Németh Miklós (1934-2012): Fiatalok, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32×19 cm 1071814
10103
235
Németh Miklós (1934-2012): A konyhában, ceruza, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20×14 cm
1071815
10104
235
Németh Miklós (1934-2012): Akt, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 24×8 cm
1071811
10105
235
NLJ jelzéssel: Akt, olaj, karton, 51×40,5 cm
1075187
10106
235
4600
Orosz Gellért (1919-2002): Alakok, vázlatrajz, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 26×20,5 cm 1075181
10107
235
Orosz Gellért (1919-2002): Kisfiú portréja, olaj, vászon, jelzett, hátulján feliratozva, fa keretben, 37,5×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF