Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 201

10048.

Rufpreis:
8 000 HUF

Keleti László (?-?): Örök vándor II. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, körbevágva, 14×15 cm
10049.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keleti László (?-?): Örök vándor III. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, körbevágva, 14×15 cm
10050.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keleti László (?-?): Örök vándor. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, körbevágva, 14×15 cm
10051.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kelety jelzéssel: Vadászkutya zsákmánnyal, akvarell, papír, szélein kis szakadásokkal, 43,5×30 cm
10052.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Terézia (1928-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28 cm
10053.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Folyópart. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 22×15 cm
10054.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kolozsváry Sándor (1896-1944): Olvasó lány, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 21,5×15 cm
10055.

Rufpreis:
2 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Vázlatrajz, tus, papír, kétoldalas, jelzett, szélein kis szakadásokkal, 30×44 cm
10056.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Komlossy jelzéssel: Monet után csendélet. Olaj, vászon, szép díszes keretben, 60x80 cm
10057.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Portré, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11,5×4 cm
10058.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög), rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 15×8 cm
10059.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF