Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1061367
10048
235
1004950
10049
235
Keleti László (?-?): Örök vándor II. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, körbevágva, 14×15 cm 1004954
10050
235
Keleti László (?-?): Örök vándor III. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, körbevágva, 14×15 cm 1004947
10051
235
Keleti László (?-?): Örök vándor. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, körbevágva, 14×15 cm 1077597
10052
235
Kelety jelzéssel: Vadászkutya zsákmánnyal, akvarell, papír, szélein kis szakadásokkal, 43,5×30 cm
1061482
10053
235
Kiss Terézia (1928-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28 cm
1072025
10054
235
3800
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Folyópart. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 22×15 cm
1074915
10055
235
Kolozsváry Sándor (1896-1944): Olvasó lány, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 21,5×15 cm 1073313
10056
235
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Vázlatrajz, tus, papír, kétoldalas, jelzett, szélein kis szakadásokkal, 30×44 cm 1071786
10057
235
Komlossy jelzéssel: Monet után csendélet. Olaj, vászon, szép díszes keretben, 60x80 cm 1074983
10058
235
Kondor Béla (1931-1972): Portré, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11,5×4 cm
1073260
10059
235
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög), rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 15×8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF