Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 201

Fiorini jelzéssel: Róma, akvarell, papír, díszes fa keretben, 28×38,5 cm
10036.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fock jelzéssel: Cigánylány, olaj, vászon, 81×56 cm
10037.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jean-Louis Forain (1852-1931): Francia úr, akvarellel színezett cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 19,5×15,5 cm
10038.

Rufpreis:
5 000 HUF

Garanyi jelzéssel: Női fej. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 38×28 cm
10039.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hargitai jelzéssel: Kapáló asszonyok. Olaj, karton, 35×50 cm
10040.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hertay Mária (1932-): Nagykőrös. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 9×14 cm
10041.

Rufpreis:
1 200 HUF

Horváth István: Cigánylány, olaj, farost, jelzett, antik keretben, 28×21 cm
10042.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bonnie Humke: Kastély USA zászlóval. Nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 24×19 cm
10043.

Rufpreis:
800 HUF

Iglay József (1905-1980): Patakmeder, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 35×50 cm
10044.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jánosi Sándor (1927-): Kála, színes szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17x32 cm
10045.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mm jelzéssel: Mária a kis Jézussal. Tűzzománc, fém lemez, jelzett, keretben, 20×15 cm
10046.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kass János (1927-2010): A Mózes sorozat egy lapja, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×20 cm
10047.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF