Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1076778
10036
235
Fiorini jelzéssel: Róma, akvarell, papír, díszes fa keretben, 28×38,5 cm
1072518
10037
235
Fock jelzéssel: Cigánylány, olaj, vászon, 81×56 cm 1074876
10038
235
Jean-Louis Forain (1852-1931): Francia úr, akvarellel színezett cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 19,5×15,5 cm
1072582
10039
235
Garanyi jelzéssel: Női fej. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 38×28 cm
1061324
10040
235
Hargitai jelzéssel: Kapáló asszonyok. Olaj, karton, 35×50 cm
1077716
10041
235
Hertay Mária (1932-): Nagykőrös. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 9×14 cm 1078887
10042
235
Horváth István: Cigánylány, olaj, farost, jelzett, antik keretben, 28×21 cm
1039673
10043
235
Bonnie Humke: Kastély USA zászlóval. Nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 24×19 cm
1056670
10044
235
Iglay József (1905-1980): Patakmeder, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 35×50 cm
1078893
10045
235
Jánosi Sándor (1927-): Kála, színes szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17x32 cm 1072966
10046
235
Mm jelzéssel: Mária a kis Jézussal. Tűzzománc, fém lemez, jelzett, keretben, 20×15 cm
1073293
10047
235
11000
Kass János (1927-2010): A Mózes sorozat egy lapja, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF