Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1074998
10024
235
Csöre Erzsébet (1896-?): Búcsú, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×14 cm 1075004
10025
235
Csöre Erzsébet (1896-?): A tárt karú ember, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15×10 cm 1023885
10026
235
Dékány Lajos: Cigarettás csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×12 cm
1073282
10027
235
Dési Huber jelzéssel: Család, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17×10 cm 1072521
10028
235
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Táj II. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 58×65 cm
1017337
10029
235
Döbrentey jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×29 cm
1078796
10030
235
Dézsi Éva (1929-): Romantikus séta. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 5×12 cm
1074894
10031
235
Eösze jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, farost, keretben, 41×58 cm 874480
10032
235
Ék Sándor, Alex Keil(1902-1975): Achtung. Hindenburg, németellenes porpaganda / Anti_german propaganda. Plakát terv. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 41×28 cm
908283
10033
235
Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekével. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 59x42 cm
1048473
10034
235
28000
V. Faragó F.: Viharos táj. Olaj, vászon, jelzett, 71×78 cm
1047098
10035
235
Fekete jelzéssel: Baksis, színezett litográfia, papír, 16×12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF