Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 201

Csöre Erzsébet (1896-?): Búcsú, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×14 cm
10024.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csöre Erzsébet (1896-?): A tárt karú ember, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15×10 cm
10025.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dékány Lajos: Cigarettás csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×12 cm
10026.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dési Huber jelzéssel: Család, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17×10 cm
10027.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Táj II. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 58×65 cm
10028.

Rufpreis:
12 000 HUF

Döbrentey jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×29 cm
10029.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dézsi Éva (1929-): Romantikus séta. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 5×12 cm
10030.

Rufpreis:
3 000 HUF

Eösze jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, farost, keretben, 41×58 cm
10031.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ék Sándor, Alex Keil(1902-1975): Achtung. Hindenburg, németellenes porpaganda / Anti_german propaganda. Plakát terv. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 41×28 cm
10032.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekével. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 59x42 cm
10033.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

V. Faragó F.: Viharos táj. Olaj, vászon, jelzett, 71×78 cm
10034.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Fekete jelzéssel: Baksis, színezett litográfia, papír, 16×12,5 cm
10035.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF