Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 201

10012.

Rufpreis:
2 400 HUF

10013.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10014.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

BM jelzéssel: Lovászfiú lóval, tus, papír, 21×29,5 cm
10015.

Rufpreis:
1 000 HUF

BM jelzéssel: Legelő ló, szén, papír, sarkain kis szakadásokkal, 21×30 cm
10016.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bors István (1938-2003) szobrászművész vázlatai, cca 160 db, jelzettek, különböző méretben
10017.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
35

By. jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 37×27 cm
10018.

Rufpreis:
2 000 HUF

10019.

Rufpreis:
10 000 HUF

Cornelius Richter (1944-): Talicska. Fametszet, papír, jelzett, 15×20 cm
10020.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Csanády András (1929-): Négyszemközt. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×8 cm
10021.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csisztu Mihály(1933-2008): Egri panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, 58x18 cm
10022.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Csizmazia jelzéssel: Csónakkal a folyóparton, olaj, farost, 30×40,5 cm
10023.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF