Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
542658
10012
235
543294
10013
235
3200
543155
10014
235
5500
1079545
10015
235
BM jelzéssel: Lovászfiú lóval, tus, papír, 21×29,5 cm 1079535
10016
235
BM jelzéssel: Legelő ló, szén, papír, sarkain kis szakadásokkal, 21×30 cm 1079700
10017
235
3200
Bors István (1938-2003) szobrászművész vázlatai, cca 160 db, jelzettek, különböző méretben 1076774
10018
235
By. jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 37×27 cm
1063210
10019
235
967589
10020
235
2200
Cornelius Richter (1944-): Talicska. Fametszet, papír, jelzett, 15×20 cm 1021596
10021
235
Csanády András (1929-): Négyszemközt. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×8 cm
911114
10022
235
15000
Csisztu Mihály(1933-2008): Egri panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, 58x18 cm
1078035
10023
235
Csizmazia jelzéssel: Csónakkal a folyóparton, olaj, farost, 30×40,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF