Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 201

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög), rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 15×8 cm
10060.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Női torzó. Rézkar, papír, jelzett, 13×10 cm
10061.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kormos Balázs (1976-2014): Fejek. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm
10062.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Álom, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 20,5×17,5 cm
10063.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): 2 db szecessziós fametszet illusztrció A Ház c. művészeti folyóiratból. Révész Béla: Találkozás Hamupipőkével c. könyvéhez
10064.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kórusz József (1927-2010): Pecázó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10065.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kós Károly (1883-1977): Sebesvár, színezett linómetszet, jelzett a metszeten, 9×9 cm
10066.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Kós Károly (1883-1977): Kolozsvár, színezett linómetszet, jelzett a metszeten, 9×9 cm
10067.

Rufpreis:
2 000 HUF
33

Kós Károly (1883-1977): Küküllővár, színezett linómetszet, jelzett a metszeten, 9×9 cm
10068.

Rufpreis:
2 000 HUF
25

Kőnig Róbert (1951- ):Hubertus Szent Tamás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×12 cm
10069.

Rufpreis:
1 600 HUF

Krieg Ferenc (1921-): Velencei Rio. Olaj, farost, jelzett, keretben, 66×86 cm
10070.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Kugler Ede (?-?): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, apró szakadással, üvegezett keretben, 55×40 cm
10071.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF