Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1073265
10060
235
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög), rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 15×8 cm 1077358
10061
235
Kondor Lajos (1926-2006): Női torzó. Rézkar, papír, jelzett, 13×10 cm 1025917
10062
235
Kormos Balázs (1976-2014): Fejek. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm
1074673
10063
235
Kozma Lajos (1884-1948): Álom, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 20,5×17,5 cm 1076362
10064
235
3800
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): 2 db szecessziós fametszet illusztrció A Ház c. művészeti folyóiratból. Révész Béla: Találkozás Hamupipőkével c. könyvéhez 1061355
10065
235
Kórusz József (1927-2010): Pecázó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm 1074946
10066
235
Kós Károly (1883-1977): Sebesvár, színezett linómetszet, jelzett a metszeten, 9×9 cm 1074948
10067
235
Kós Károly (1883-1977): Kolozsvár, színezett linómetszet, jelzett a metszeten, 9×9 cm 1074947
10068
235
Kós Károly (1883-1977): Küküllővár, színezett linómetszet, jelzett a metszeten, 9×9 cm 1078934
10069
235
Kőnig Róbert (1951- ):Hubertus Szent Tamás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×12 cm
620523
10070
235
36000
Krieg Ferenc (1921-): Velencei Rio. Olaj, farost, jelzett, keretben, 66×86 cm
1009732
10071
235
Kugler Ede (?-?): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, apró szakadással, üvegezett keretben, 55×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF