Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1073304
10084
235
Marosán Gyula (1915-2003): Formák, linómetszet, papír, jelzett, sorszámozott (50/8) üvegezett fa keretben, 23×31 cm
1062954
10085
235
Frans Masereel (1889-1972): Gyárban, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16×11 cm
1062956
10086
235
Frans Masereel (1889-1972): Városi tömeg, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16×11 cm
1073958
10087
235
Medveczky jelzéssel: Szüret, olaj, karton, 52×65 cm 1078008
10088
235
Mendlik jelzéssel: Nyári erdő, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 31×23,5 cm 1078067
10089
235
Mészöly jelzéssel: Emberek mocsaras tájon, olaj, vászon, fa keretben, 45,5×63,5 cm 1078071
10090
235
MMG jelzéssel: Fasor, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 26×33 cm
1079562
10091
235
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 30x21 cm 1079557
10092
235
Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 29x21 cm 1079555
10093
235
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, 30x21 cm 831901
10094
235
9500
Mur jelzéssel: Démon. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm
968998
10095
235
Nagy Sándor (1869-1950): Bőrdísz. Színes litográfia, papír, a Díszítő Művészet c. folyóirat melléklete, 14x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF