Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 201

Marosán Gyula (1915-2003): Formák, linómetszet, papír, jelzett, sorszámozott (50/8) üvegezett fa keretben, 23×31 cm
10084.

Rufpreis:
8 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Gyárban, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16×11 cm
10085.

Rufpreis:
3 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Városi tömeg, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16×11 cm
10086.

Rufpreis:
3 000 HUF

Medveczky jelzéssel: Szüret, olaj, karton, 52×65 cm
10087.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mendlik jelzéssel: Nyári erdő, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 31×23,5 cm
10088.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mészöly jelzéssel: Emberek mocsaras tájon, olaj, vászon, fa keretben, 45,5×63,5 cm
10089.

Rufpreis:
4 000 HUF
33

MMG jelzéssel: Fasor, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 26×33 cm
10090.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 30x21 cm
10091.

Rufpreis:
800 HUF
18

Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 29x21 cm
10092.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, 30x21 cm
10093.

Rufpreis:
800 HUF

Mur jelzéssel: Démon. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm
10094.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Nagy Sándor (1869-1950): Bőrdísz. Színes litográfia, papír, a Díszítő Művészet c. folyóirat melléklete, 14x14 cm
10095.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF