Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 201

Schéner Mihály (1923-2009): Fő tér. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10132.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Somló Jenő: Galambetetés. Papír, akvarell, jelzett, üveg keretben,  21x15 cm
10133.

Rufpreis:
10 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Dunai kikötő, akvarell, papír, jelzés nélkül, hátulján művészpecséttel, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×38 cm
10134.

Rufpreis:
5 000 HUF

10135.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10136.

Rufpreis:
4 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady Endre: Varjak szent madarak, linó, papír, jelzett, paszpartuban, 63×49 cm
10137.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szász Endre (1926-2003): Illusztráció (Gorkij: Éjjeli menedék), rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 16×9 cm
10138.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Kollázs, vegyes technika, karton, jelzett, 31×20,5 cm
10139.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10140.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szécsi Magda (1958-)Mély tenger 2001, tűzzománc,jelzett,keretezett,  13x21cm
10141.

Rufpreis:
10 000 HUF

10142.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sziky jelzéssel: Szökőár, vegyes technika, papír, 13×19 cm
10143.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF