Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
983372
10132
235
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Fő tér. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
809764
10133
235
Somló Jenő: Galambetetés. Papír, akvarell, jelzett, üveg keretben, 21x15 cm
1038332
10134
235
Somlai Vilma (1938-2007): Dunai kikötő, akvarell, papír, jelzés nélkül, hátulján művészpecséttel, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×38 cm
1048158
10135
235
514682
10136
235
id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Vízparti táj, olaj-vászon, 40x50cm 1071818
10137
235
28000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady Endre: Varjak szent madarak, linó, papír, jelzett, paszpartuban, 63×49 cm
1073263
10138
235
Szász Endre (1926-2003): Illusztráció (Gorkij: Éjjeli menedék), rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 16×9 cm
1071813
10139
235
15000
Szeift Béla (1944-2012): Kollázs, vegyes technika, karton, jelzett, 31×20,5 cm
1012505
10140
235
1068175
10141
235
Szécsi Magda (1958-)Mély tenger 2001, tűzzománc,jelzett,keretezett, 13x21cm 554610
10142
235
1076751
10143
235
Sziky jelzéssel: Szökőár, vegyes technika, papír, 13×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF