Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1039183
10156
235
Vaszary Gábor (1897-1985) illusztrációi. 17 db nyomat, mindegyik az illusztrátor saját kezű, ceruzás aláírásával. A rajzok Blaskó Mária: A kiskirály (1924) c. könyvéhez készültek. A hátoldalt feliratozott képeken a Habsburg királyi család tagjai láthatók. 1076747
10157
235
Vágó jelzéssel: Aratás, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 28,5×22,5 cm
1048162
10158
235
Váradi jelzéssel: Kék csendélet. Akvarell, papír, 61×43 cm
940251
10159
235
Vértes György (1930-1979): Füles címlapterv, vegyes technika, papír, jelzett, 30×21 cm 1039374
10160
235
Wallburg jelzéssel: Szélmalom. Akvarell, papír, üvegezett antik kerteben 15×21 cm
604265
10161
235
W.V.D.Ven jelzéssel: Kis ház a tónál. Olaj, vászon, szép keretben 39×49 cm 680440
10162
235
680452
10163
235
Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32,5x41cm 559582
10164
235
1076703
10165
235
Zotova jelzéssel: Hungerburg (ma: Narva-Jõesuu, Észtország) tengerpartja, olaj, vászon, fa keretben, 41,5×64,5 cm
1077111
10166
235
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 20×27,5 cm
1077083
10167
235
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok, olaj, karton, kicsit hajlott, 49,5×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF