Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 201

Vaszary Gábor (1897-1985) illusztrációi. 17 db nyomat, mindegyik az illusztrátor saját kezű, ceruzás aláírásával. A rajzok Blaskó Mária: A kiskirály (1924) c. könyvéhez készültek. A hátoldalt feliratozott képeken a Habsburg királyi család tagjai láthatók.
10156.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vágó jelzéssel: Aratás, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 28,5×22,5 cm
10157.

Rufpreis:
4 000 HUF

Váradi jelzéssel: Kék csendélet. Akvarell, papír, 61×43 cm
10158.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vértes György (1930-1979): Füles címlapterv, vegyes technika, papír, jelzett, 30×21 cm
10159.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Wallburg jelzéssel: Szélmalom. Akvarell, papír, üvegezett antik kerteben 15×21 cm
10160.

Rufpreis:
6 000 HUF

W.V.D.Ven jelzéssel: Kis ház a tónál. Olaj, vászon, szép keretben 39×49 cm
10161.

Rufpreis:
10 000 HUF

10162.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32,5x41cm
10163.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10164.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zotova jelzéssel: Hungerburg (ma: Narva-Jõesuu, Észtország) tengerpartja, olaj, vászon, fa keretben, 41,5×64,5 cm
10165.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 20×27,5 cm
10166.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Alakok, olaj, karton, kicsit hajlott, 49,5×35 cm
10167.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF