Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1042848
10144
235
1025518
10145
235
Szőnyi Jenő (1902-?): Dobogókő. Tus, papír, jelzett, 23×32 cm 1076735
10146
235
Sztojka László (1910-1971): Zivatar után, olaj, fa, keretben, jelzett, 59×48,5 cm
1076145
10147
235
Szűr Szabó József (1902-1993): Rekordok. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×22 cm 924261
10148
235
976064
10149
235
9500
Tibai Takács Jenő (1846-1943): Balatoni szerelmesek. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett antik keretben, 27×18 cm
1044324
10150
235
9500
Tibay jelzéssel: Akt tükör előtt. Pasztell, papír, apró hibákkal, üvegezett keretben, 52×35 cm
680390
10151
235
Timár jelzéssel: Orgonás csendélet. Akvarell, olaj, karton, üvegezett, ovális keretben, sérülésekkel 61x74cm
1072502
10152
235
Tószegi jelzéssel: Folyóparton. Olaj, karton, üvegezett keretben, 20×25 cm
1047012
10153
235
Tölgyessy jelzéssel: Esteledőben, olaj, vászon, 34×27,5 cm 1075780
10154
235
Vadkerty jelzéssel: Tabán, Holdvilág u. Rézkarc, papír, 22×15 cm 1079431
10155
235
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF