Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1077482
10120
235
Rosta jelzéssel: olaj, fa, keretben, 31,5×26 cm 1075030
10121
235
Fritz Pauli (1891-1968): Szobában, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 23,5×18,5 cm
1079596
10122
235
Ruzicskay György (1896-1993): Káosz, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1079637
10123
235
Ruzicskay György (1896-1993): Arc, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1079651
10124
235
Ruzicskay György (1896-1993): Romokban, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1079647
10125
235
Ruzicskay György (1896-1993): Megaláztatás, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1079642
10126
235
Ruzicskay György (1896-1993): Übermensch, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1079611
10127
235
Ruzicskay György (1896-1993): Szemben a Törvénnyel, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1076743
10128
235
Sándor József (1887-1936): Legelésző nyáj. Rézkarc, papír, jelezett, üvegezett képkeretben, 15×20 cm
1063151
10129
235
26000
Schey Rezső: Női akt a parton. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×100 cm
988659
10130
235
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Cannes-i tengerpart, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 69×49 cm
949800
10131
235
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Alakok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF