Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
998488
10168
235
Olvashatatlan jelzéssel: Hibiszkusz, olaj, farost, 25×20,5 cm 998593
10169
235
Olvashatatlan jelzéssel: Ősz a rabszolgaültetvényen, olaj, vászon, 61,5×45,5 cm 1075925
10170
235
Olvashatatlan jelzéssel: Máramarosi szénaboglyák, olaj, farost, díszes fa keretben, 16×11 cm 1060603
10171
235
1075917
10172
235
Olvashatatlan jelzéssel: Virág csendélet, olaj, farost, díszes fa keretben, 16,5×11,5 cm 1073989
10173
235
Balázs József (1930-): Pécs, Széchenyi tér, vegyes technika, papír, díszes fa keretben, 24×33,5 cm 808848
10174
235
Olvashatatlan jelzéssel: A három grácia. Olaj, farost, 96×70 cm 1040483
10175
235
Olvashatatlan jelzéssel: Apály. Olaj, farost, 60×80 cm 1038933
10176
235
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 70×50 cm
1061479
10177
235
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 22×21 cm
1062772
10178
235
1074532
10179
235
Olvashatatlan jelzéssel: Címertervek. Vegyes technika, papír, 30x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF