Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 201

Jelzés nélkül: Tavasz az erdőhatáron, olaj, fa, sérült keretben, 21,5×26 cm
10192.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Jelzés nélkül: Vitorlások. Olaj, vászon, 38×49 cm
10193.

Rufpreis:
2 000 HUF

10194.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Szénaboglyák. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 26×32 cm
10195.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Középkori erőd. Olaj, vászon, 58×81 cm
10196.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Lánchíd. Olaj, vászon, sérült, 59×79 cm
10197.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Házikó. Pasztell, papír, üvegezett, jó állapotú fakeretben, 28x33cm
10198.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Égi istenségek, festett rézlemez, fa keretben, 23,5×9 cm
10199.

Rufpreis:
2 800 HUF

20 db különféle ex libris kisgrafika, különböző technikával (köztük nyomatokkal is), különböző méretben
10200.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF