Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1022307
10192
235
100
Jelzés nélkül: Tavasz az erdőhatáron, olaj, fa, sérült keretben, 21,5×26 cm 1079803
10193
235
Jelzés nélkül: Vitorlások. Olaj, vászon, 38×49 cm 534161
10194
235
1076198
10195
235
Jelzés nélkül: Szénaboglyák. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 26×32 cm
1072512
10196
235
Jelzés nélkül: Középkori erőd. Olaj, vászon, 58×81 cm 1072494
10197
235
Jelzés nélkül: Lánchíd. Olaj, vászon, sérült, 59×79 cm
666077
10198
235
Jelzés nélkül: Házikó. Pasztell, papír, üvegezett, jó állapotú fakeretben, 28x33cm 1054190
10199
235
Jelzés nélkül: Égi istenségek, festett rézlemez, fa keretben, 23,5×9 cm
1078947
10200
235
2200
20 db különféle ex libris kisgrafika, különböző technikával (köztük nyomatokkal is), különböző méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF