Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 201

Orosz Gellért (1919-2002): Falusi porta, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21×29,5 cm
10108.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Paulovits Pál (1892-1975): Enteriőr. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×33 cm
10109.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Pápay jelzéssel: Cicák kosárban, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 15,5×21,5 cm
10110.

Rufpreis:
1 600 HUF

10111.

Martin Erich Philipp (1887-1978):Úton vízért.
Rézkarc, papír, jelzett. 14,5x9cm

Rufpreis:
800 HUF

Pignataro jelzéssel: Szekerezés az alpesi úton, olaj, vászon, 38,5×55 cm
10112.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10113.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Raszler Károly (1925-2005): Római emlék II. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×19 cm
10114.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Réthy jelzéssel: Ház fákkal, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm
10115.

Rufpreis:
4 000 HUF

Davori Relković Demetria: Felhős Balaton. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm
10116.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rimanóczy (Hetzer) Géza (1895-1977): Utca részlet. Akvarell, papír, jelzett, 27×38 cm
10117.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
9

Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24×16,t cm
10118.

Rufpreis:
10 000 HUF

Román jelzéssel: Falusi utcakép. Olaj, farost, 64×81 cm
10119.

Rufpreis:
6 000 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF