Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1042919
10072
235
1074692
10073
235
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Nő mosdótállal, cinkográfia, Henri Floury kiadása, Párizs, jelzett a cinkográfián, 14×18,5 cm 1074702
10074
235
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Marcelle Lender arcképe, cinkográfia, Henri Floury kiadása, Párizs, jelzett a cinkográfián, 19×14 cm 1076771
10075
235
Laurent jelzéssel: Kilátás az ablakból, olaj, vászon, 25,5×35 cm 1038845
10076
235
1041638
10077
235
Lengyel Sándor (1930-1988): Turista Házakat Kezelő Vállalat. Tempera, papír, jelzés nélkül, 28×20 cm
1076025
10078
235
Ligeti Sándor: Ablaküveg tervrajz. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, sérült, 30×21 cm 1076022
10079
235
Ligeti Sándor: Ablaküveg tervrajz. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, sérült, 30×21 cm 1076015
10080
235
Ligeti Sándor: Ablaküveg vázlat rajz. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, sérült, 46×24 cm 1061318
10081
235
1077696
10082
235
Lóránt János Demeter (1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 11x10 cm
1075007
10083
235
15000
Márffy Ödön (1878-1959): Lóháton, litográfia, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 20,5×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF