Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 210

Madách Imre: Az ember tragédiája. Budapest, 1893, Athenaeum. Viseltes, kiadói, rajzos, festett, (Gottermayer)  egészvászon kötésben.
13873.

Rufpreis:
1 200 HUF

13874.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hauer Géza: A fejős tehénről. Kolozsvár, 1901. Gámán J. 32p. Papírkötésben
13875.

Rufpreis:
800 HUF

Örkény István: Lágerek népe. Budapest, 1947, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Újrakötve félvászon kötésben.
13876.

Rufpreis:
1 600 HUF

13877.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13878.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kolozsvári Grandpierre Emil: A csodafurulya. Magyar Népmesék. Reich Károly rajzaival. Budapest, 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.
13879.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

13880.

Gyulai Pál költeményei. Radó Hirsch Nelli rajzaival. 5., bővített kiadás.

Rufpreis:
5 000 HUF

13881.

Rufpreis:
5 000 HUF

Salma Lagelöf: Csodálatos utazás. Róna Emy könyvborító terve alapján. Budapest, é.n., Athenaeum. Viseltes, kiadói, illusztrált, félvászon kötésben.
13882.

Rufpreis:
1 400 HUF

Faylné Hentaller Mária: Mesék, regék és elbeszélések. Helbing Ferenc tollrajzaival és aquarelljeivel. Budapest, Athenaeum. Festett, kiadói egészvászon kötésben.  Kissé viseltes állapotban.
13883.

Rufpreis:
1 200 HUF

13884.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF