Benedek Elek: Nagymagyarok élete, Bp., 1915 Atheneum Nyomda. Számos képpel illusztrálva, kiadói festett egészvászon kötésben, kissé megviselt állapotban.
Fischer Károly Antal: Hun-magyar írás és annak fennmaradt emlékei. Reprodukciós kiadvány. Budapest, 1889, Heisler. Kiadói papír kötésben, újszerű állapotban.
Lugosi Döme: A szegedi szabadtéri játékok története 1931-1937. Bp., 1938, Színpad. Kiadói papírkötés, gerince kissé hiányos, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.
Magyar sakktörténet. Szerk.: Barcza Gedeon, Földeák Árpád. 1-3. köt. Bp., 1975-1989. Vászonkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Európai Elsőkönyvesek Fesztiválja 2011. április 14-17. Szerk.: Karádi Éva. Bp., 2011. 20 európai ország elsőkönyves szerzőinek könyvrészletei saját, valamint angol és magyar nyelven. Papírkötésben, jó állapotban.