Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 210

13909.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedek Elek: Nagymagyarok élete, Bp., 1915 Atheneum Nyomda. Számos képpel illusztrálva, kiadói festett egészvászon kötésben, kissé megviselt állapotban.
13910.

Rufpreis:
2 000 HUF

Homoródy József: Álmoskönyv. A színek jelentése, hónapok jelentősége, tenyérjóslás. Havas Rezső kiadása 92 p. Sérült papírkötésben
13911.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fischer Károly Antal: Hun-magyar írás és annak fennmaradt emlékei. Reprodukciós kiadvány. Budapest, 1889, Heisler. Kiadói papír kötésben, újszerű állapotban.
13912.

Rufpreis:
2 000 HUF

13913.

Rufpreis:
800 HUF

Lugosi Döme: A szegedi szabadtéri játékok története 1931-1937. Bp., 1938, Színpad. Kiadói papírkötés, gerince kissé hiányos, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13914.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar sakktörténet. Szerk.: Barcza Gedeon, Földeák Árpád. 1-3. köt. Bp., 1975-1989. Vászonkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13915.

Rufpreis:
4 000 HUF

13916.

Rufpreis:
800 HUF

Európai Elsőkönyvesek Fesztiválja 2011. április 14-17. Szerk.: Karádi Éva. Bp., 2011. 20 európai ország elsőkönyves szerzőinek könyvrészletei saját, valamint angol és magyar nyelven. Papírkötésben, jó állapotban.
13917.

Rufpreis:
800 HUF

Klemm Antal: A mondattan elmélete. (székfoglaló) Budapest, 1928, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói papír kötésben, hátsó fedőborító hiányzik.
13918.

Rufpreis:
800 HUF

13919.

Rufpreis:
1 200 HUF

13920.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF