2 db könyv- Elisabeth von Hevking: Szerelem, diplomácia és faházak. Balkáni fantázia a múltból. Bp., Pantheon. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Dante: A purgatórium. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.
Vegyes könyv tétel: Cholnoky Jenő: A föld és élete: Világrészek, országok, emberek II. kötet. Ázsia. 256 képpel és térképpel. Budapest, é.n., Franklin társulat. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.; Harc a levegőért sorozat Amelia Earhart: Az utolsó út. Révai. é.n. Ezüstözött, kiadói egészvászon kötésben.; Haypál Tibor: Névadóink. Készült a Munkásőrség Országos Parancsnokság Propaganda és Sajtó Osztályának gondozásában. é.n. Fotókkal illusztrált kiadvány.
Vegyes szépirodalmi könyvtétel: Győry Dezső: A veszedelmes ember (Bp., é. n.); Kipling: A dzsungel könyve (Bp., 1955); Maupassant: A Rondolli-lányok (Bp., 1962), Az ember szíve (Bp., 1971); Naszibov: Rejtekhely az Elbán (Bp., 1962); Katz: Halál a katakombában (Bp., 1974); Olbracht: A legsötétebb börtön - Jesenius színész különös barátsága (Bp., 1968); Kazakevics: Két ember a sztyeppen (Bp., 1975), stb., összese 17 db. Kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban, némelyik kisebb hiánnyal.