Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 210

Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. Bp., 1943, Révai. Kicsit laza félvászon kötésben,
13993.

Rufpreis:
1 000 HUF

13994.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

13995.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bónis Ferenc: A Budapesti Filharmóniai Társaság százötven esztendeje, 1853-2003. Bp., Budapesti Filharmóniai Társaság - Balassi Kiadó, 2005. 208 p., CD-melléklettel (Adattár).
13996.

Rufpreis:
1 600 HUF

Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Korának megfelelő állapotban.
13997.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

13998.

Rufpreis:
1 600 HUF

13999.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Egy két kötet, enyhén sérült, de egyébként nagyon szép állapotban.
14000.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

14001.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db szépirodalmi könyv-Tamási Áron: Szólít a Szülőföld. Bölcső és bagoly, Hazai tükör, Vadrózsa ága. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
14002.

Rufpreis:
800 HUF

3 db könyv-Kellermann: Schwedenklee utolsó szerelme. Brassó, 1924, Brassói Lapok Könyvosztálya. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Daudet, Alphonse: A halhatatlan. Bp., Révai Testvérek. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Leffler Sámuel: Római irodalomtörténet. Bp., 1903, Lampel Róbert. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
14003.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db könyv-Balzac: Hivatalnokok. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Charles Henri de Coster: Thyl Ulenspiegel. Bp., 1930, Révai. Kiadói egészvászon, kissé kopottas állapotban; Cornelius Nepos élete. Bp., (1900). Félvászon kötés, kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.
14004.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF