A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.
Bónis Ferenc: A Budapesti Filharmóniai Társaság százötven esztendeje, 1853-2003. Bp., Budapesti Filharmóniai Társaság - Balassi Kiadó, 2005. 208 p., CD-melléklettel (Adattár).
A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Két kötet gerince sérült, de egyébként szép állapotban.
A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Egy két kötet, enyhén sérült, de egyébként nagyon szép állapotban.
2 db szépirodalmi könyv-Tamási Áron: Szólít a Szülőföld. Bölcső és bagoly, Hazai tükör, Vadrózsa ága. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
3 db könyv-Balzac: Hivatalnokok. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Charles Henri de Coster: Thyl Ulenspiegel. Bp., 1930, Révai. Kiadói egészvászon, kissé kopottas állapotban; Cornelius Nepos élete. Bp., (1900). Félvászon kötés, kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.