Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 210

13933.

Rufpreis:
6 000 HUF

13934.

Rufpreis:
6 000 HUF

13935.

Rufpreis:
6 000 HUF

13936.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13937.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Száznál több részben színes képpel, melyeket a szerző rajzolt. Budapest, 1931, Dante. Kissé kopottas, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
13938.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., 1931, Dante. Szövegképekkel és műmellékletekkel. Kiadói, aranyozott, illusztrált, egészvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel.
13939.

Rufpreis:
2 000 HUF

13940.

Rufpreis:
1 600 HUF

13941.

Rufpreis:
2 400 HUF

13942.

Rufpreis:
1 600 HUF

13943.

Rufpreis:
2 000 HUF

13944.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF