Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 210

13861.

Rufpreis:
1 800 HUF

Shakspere: Hamlet, Dán királyfi. Fordította Arany János. Budapest, 1882, Ráth Mór. Aranyozott, díszes, kiadói egészvászon kötésben.
13862.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Ragasztott papír kötésben,
13863.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Fordította Babits Mihály. Bp., cca 1940.
13864.

Rufpreis:
800 HUF

Dante Komédiája. I-III. A pokol. A purgatórium. A paradicsom. Fordította Babits Mihály. Budapest, 1920, Révai. Kiadói egészvászon kötésben.
13865.

Rufpreis:
2 000 HUF

13866.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Macé János: Egy falat kenyér története. Levelek az ember életéről. Fordította Zigány Árpád. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Foltos , kopottas kiadói egészvászon kötésben.
13867.

Rufpreis:
2 000 HUF

13868.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jegyesek könyve. Bp., 1937, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Részvénytársaság. Kiadói kartonált kötés, színes mellékletekkel, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.
13869.

Rufpreis:
800 HUF

Mrs. Gaskell: A kisváros. Bp., 1959. Magyar Helikon. Sorszámozott, 600 pld. Bibliofil aranyozott, félbőr kötésben. szép állapotban.
13870.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gaal Mózes: Hogyan boldoguljunk? Bp., 1899. Franklin. Egészvászon kötésben. Kissé megviselt.
13871.

Rufpreis:
1 000 HUF

13872.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF