Prisvin, Michail: A fekete arab. - Két elbeszélés. Fordította: Haiman Hugó. Gyoma, 1928. Kner Izidor. 115 p. Kozma Lajos könyvdíszeivel. Kissé sérült papírkötésben
Didon P.: Jézus Krisztus. Fordították: Kiss János és Sulyok István. 1–2. kötet. Bp. 1892. Kiss János. Pallas ny. 516p. 1t. (A jeruzsálemi templom tervrajza, Jézus Krisztus idejében); 452p. 1 térkép (kihajtható, Palesztina) 2 t. Kiadói festett, dúsan aranyozott, aranymetszett (Gottermayer) kötésben.
Macé János: Egy falat kenyér története. Levelek az ember életéről. Fordította Zigány Árpád. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Foltos , kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Jegyesek könyve. Bp., 1937, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Részvénytársaság. Kiadói kartonált kötés, színes mellékletekkel, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.
Hevesi József (szerk.): Magyar Dekameron. Száz magyar író, száz elbeszélése. V. kötet. Budapest, 1893, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.