Shakspere remekei IV. kötet:János király-Macbeth-III. Richard-A makranczos hölgy. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival. Számos képpel. Budapest,é.n., Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
Shakspere remekei III. kötet: A szent-iváni-éji álom.- Julis Caesar- Lear király. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival. Számos képpel. Budapest,é.n., Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
Shakspere remekei II. kötet: A velencei kalmár- Antonius és Cleopatra- Hamlet. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival. Számos képpel. Budapest,é.n., Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
Shakspere remekei I. kötet: Coriolanus- Othello- Romeo és Julia. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival. Számos képpel. Budapest,é.n., Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
Tolnai Lajos dr. (szerk.): Magyar költők. Költeményes-gyűjtemény, mint segédkönyv, a magyar irodalom tanításához. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.
Karinthy Frigyes - Tanár úr kérem. - Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., é.n. Athenaeum. Illusztrált kiadói papírborítóban. Kissé viseltes állapotban.