Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 210

13825.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakspere remekei IV. kötet:János király-Macbeth-III. Richard-A makranczos hölgy. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival.  Számos képpel.  Budapest,é.n.,  Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
13826.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakspere remekei III. kötet: A szent-iváni-éji álom.- Julis Caesar- Lear király. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival.  Számos képpel.  Budapest,é.n.,  Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
13827.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakspere remekei II. kötet: A velencei kalmár- Antonius és Cleopatra- Hamlet. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival.  Számos képpel.  Budapest,é.n.,  Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
13828.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakspere remekei I. kötet: Coriolanus- Othello- Romeo és Julia. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival.  Számos képpel.  Budapest,é.n.,  Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
13829.

Rufpreis:
1 000 HUF

13830.

Rufpreis:
1 600 HUF

Váradi Antal: Elmult évekből. Elbeszélések. Budapest,1892, Singer és Wolfner. Foltos, kiadói egészvászon kötésben.
13831.

Rufpreis:
1 000 HUF

13832.

Rufpreis:
1 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Megviselt egészvászon-kötésben.
13833.

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban.
Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Megviselt egészvászon-kötésben.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Frigyes - Tanár úr kérem. - Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., é.n. Athenaeum. Illusztrált kiadói papírborítóban. Kissé viseltes állapotban.
13834.

Karinthy Frigyes - Tanár úr kérem. - Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival.
Bp., é.n. Athenaeum. Illusztrált kiadói papírborítóban. Kissé viseltes állapotban.

Rufpreis:
2 000 HUF

13835.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
13836.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF