Ferenczi Zoltán (szerk.): Mindentudó kis lexikon. Budapest, 1913, Mindentudó kis lexikon Kiadóvállalata. Aranyozott, szecessziós kiadói egészbőr kötésben. Szép állapotban.
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
Don Quijote de la Mancha. Cervantes után a magyar ifjúság számára átdolgozta Radó Antal. Doré Gusztáv rajzaival. Bp., Lampel Róbert. Gottermayer-féle festett egészvászon kötésben, képekkel illusztrált, néhol a lapok foltosak, enyhén kopott állapotban.
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1911 Franklin,szép díszes, fémcsattal kiadói bársonykötésben, aranyozott lapszélekkel. A bársony kopottas a gerincnél, egyébként szép állapotú.
Göre Gábor biró úr könyve. Mindönféle levelei, valamint tapasztalattyai az Buda-Pesti fővárosba Katufrék sógorral...Írtam én magam az sallyát kezemmel Göre Gábor bíró úr. Veszödelmek. Nyomtatták ebbe a zesztendőbe Dante úr. Budapest,é.n., Bíró Miklós nyomdai műintézet. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban(két regény egy kötetben).
Göre Gábor : Vakarts vagyis a zutosó könyvem mer a kutya mögbánta ha 9-tzet kölykezik de a guminizmust meg kölelött írnom. Írtam én magam az sallyát kezemmel Göre Gábor bíró úr. Nyomtatták ebbe a zesztendőbe Dante úr. Budapest,é.n.Fővárosi Nyomda. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.
(Gárdonyi Géza), Göre Gábor: No még öggyet vagy is ihol az kilentzedik könyvem... (Bp., 1925.) Globus. 112 l. számos szövegközti rajzzal, gazdagon illusztrálva, amelyek Mühlbeck K. munkái. Ebbül a könyvbül eza zelső eresztés! Sorszámozott! Egészvászon sorozatkötésben
Waigand József: Utazás a mesefelhőn. Képes mesekönyv. A képeket rajzolta Lotzné Waigand Emmy. Budapest, 1946, Korda R.T. Színes, illusztrált, kiadói kartonkötésben. Kissé laza gerinccel, egyébként jó állapotban.