Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 210

Ferenczi Zoltán (szerk.): Mindentudó kis lexikon. Budapest, 1913, Mindentudó kis lexikon Kiadóvállalata. Aranyozott, szecessziós kiadói egészbőr kötésben. Szép állapotban.
13813.

Rufpreis:
6 000 HUF

13814.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Don Quijote de la Mancha. Cervantes után a magyar ifjúság számára átdolgozta Radó Antal. Doré Gusztáv rajzaival. Bp., Lampel Róbert. Gottermayer-féle festett egészvászon kötésben, képekkel illusztrált, néhol a lapok foltosak, enyhén kopott állapotban.
13815.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai csodák. Eredeti kínai mesék. Danubia Zeitungs- und Verlagsgesellschaft M.B.H. Kiadói kartonált kötés, gerince sérült, kissé kopottas állapotban.
13816.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13817.

Rufpreis:
2 400 HUF

Palágyi Lajos: Új költeményei. Bp., 1901, Singer és Wolfner. A szerző személyre szóló dedikációjával. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13818.

Rufpreis:
2 800 HUF

Göre Gábor biró úr könyve. Mindönféle levelei, valamint tapasztalattyai az Buda-Pesti fővárosba Katufrék sógorral...Írtam én magam az sallyát kezemmel Göre Gábor bíró úr. Veszödelmek. Nyomtatták ebbe a zesztendőbe Dante úr. Budapest,é.n.,  Bíró Miklós nyomdai műintézet. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban(két regény egy kötetben).
13819.

Rufpreis:
2 800 HUF

Göre Gábor : Vakarts vagyis a zutosó könyvem mer a kutya mögbánta ha 9-tzet kölykezik de a guminizmust meg kölelött írnom. Írtam én magam az sallyát kezemmel Göre Gábor bíró úr. Nyomtatták ebbe a zesztendőbe Dante úr. Budapest,é.n.Fővárosi Nyomda. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.
13820.

Rufpreis:
2 800 HUF

(Gárdonyi Géza), Göre Gábor: No még öggyet vagy is ihol az kilentzedik könyvem... (Bp., 1925.) Globus. 112 l. számos szövegközti rajzzal, gazdagon illusztrálva, amelyek Mühlbeck K. munkái. Ebbül a könyvbül eza zelső eresztés!  Sorszámozott! Egészvászon sorozatkötésben
13821.

(Bp., 1925.) Globus. 112 l. számos szövegközti rajzzal, gazdagon illusztrálva, amelyek Mühlbeck K. munkái. Ebbül a könyvbül eza zelső eresztés! Sorszámozott! Egészvászon sorozatkötésben

Rufpreis:
4 000 HUF

13822.

Rufpreis:
2 000 HUF

13823.

Rufpreis:
1 000 HUF

Waigand József: Utazás a mesefelhőn. Képes mesekönyv. A képeket rajzolta Lotzné Waigand Emmy. Budapest, 1946, Korda R.T. Színes, illusztrált, kiadói kartonkötésben. Kissé laza gerinccel, egyébként jó állapotban.
13824.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF