Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 210

13849.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dante szonettjei. Rónai Mihály András fordításában. Bp., 1943, Szöllősy-Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13850.

Rufpreis:
2 000 HUF

13851.

Rufpreis:
1 000 HUF

13852.

Rufpreis:
1 000 HUF

Várnai Zseni: Üldözött versek. Bp., 1945. Athenaeum.
13853.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabó Lőrinc: Tücsökzene. Rajzok egy élet tájairól. Bp., 1979. Helikon. Sorszámozott! Nyl kötésben rajzos borítóval.
13854.

Rufpreis:
2 000 HUF

13855.

Rufpreis:
800 HUF

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, kissé viseltes gerinccel.
13856.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13857.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Jókai Mór: Csataképek 1848- és 1849-ből.	 I-II. kötet egybe kötve. Pest, 1870. Heckenast Gusztáv. Exlibris Familiae Gerlóczy. Kiadói bőrkötésben, gerincen aranyozott. Egyik sarka ragasztott, egyébként jó állapotú.
13858.

Jókai Mór: Csataképek 1848- és 1849-ből.
I-II. kötet egybe kötve. Pest, 1870. Heckenast Gusztáv. Exlibris Familiae Gerlóczy. Kiadói bőrkötésben, gerincen aranyozott. Egyik sarka ragasztott, egyébként jó állapotú.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13859.

Rufpreis:
1 600 HUF

Krúdy Gyula: A fejedelem szolgája és egyéb elbeszélések. Bp., A Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Kiadói papírkötés, gerince hiányos, egyébként jó állapotban.
13860.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF