Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1045132
13849
231
1042674
13850
231
Dante szonettjei. Rónai Mihály András fordításában. Bp., 1943, Szöllősy-Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
1010369
13851
231
Dickens: Karácsonyi ének. Nehéz idők. Fordította: Mikes Lajos. Budapest, év.n., Révai. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
1023708
13852
231
1024056
13853
231
Várnai Zseni: Üldözött versek. Bp., 1945. Athenaeum.
1041253
13854
231
Szabó Lőrinc: Tücsökzene. Rajzok egy élet tájairól. Bp., 1979. Helikon. Sorszámozott! Nyl kötésben rajzos borítóval. 1010413
13855
231
1046817
13856
231
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, kissé viseltes gerinccel. 994081
13857
231
3200
950628
13858
231
Jókai Mór: Csataképek 1848- és 1849-ből. I-II. kötet egybe kötve. Pest, 1870. Heckenast Gusztáv. Exlibris Familiae Gerlóczy. Kiadói bőrkötésben, gerincen aranyozott. Egyik sarka ragasztott, egyébként jó állapotú. 1025802
13859
231
1040497
13860
231
Krúdy Gyula: A fejedelem szolgája és egyéb elbeszélések. Bp., A Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Kiadói papírkötés, gerince hiányos, egyébként jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF