Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
872140
13837
231
870708
13838
231
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
908322
13839
231
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1025609
13840
231
908321
13841
231
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
1040684
13842
231
Gárdonyi József: AZ élő Gárdonyi I-II. Első kötet: Az ólombetűk felé. Második kötet: Tollal a csillagokig. Első kiadás. Budapest,1934, Dante. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1010382
13843
231
Herczeg Ferenc: Az első fecske és egyéb elbeszélések. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Kissé viseltes aranyozott kiadói egészvászon kötésben. 1038406
13844
231
Jean de La Fontaine: Válogatott mesék. Radnóti Miklós fordítása. Francia-magyar bilingvis. Bp. (1943.) Franklin. Kétnyelvű remekművek III. Kiadói papírkötésben. Első kiadás! Kissé kopottas fedőborítóval. 1045095
13845
231
Horváth István: Nehéz szántás. Versek. Kolozsvár, 1945, Józsa Béla Athenaeum. 38p., A szerző által dedikált példány! Kiadói papírborítóban. 1039773
13846
231
Bodrogközy Zoltán: Ködfoszlányok. Nagykanizsa, 1919, Zalai és Gyarmati Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, foltos, kissé kopottas állapotban. 1039770
13847
231
Joó Lajos: Megkésett rügyek. Versek. Dedikált! Kispest, 1939, Faragó Imre Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, gerincnél enyhén szakadt, kissé kopottas állapotban. 1045130
13848
231
William Shakespeare: A vihar. Bp, 1974. Magyar Helikon. Nyíl kötésben. Sorszámozott. 3. sorszám. Papír védőborítóval. Jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF