Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 210

13837.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
13838.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13839.

Rufpreis:
1 400 HUF

13840.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
13841.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gárdonyi József: AZ élő Gárdonyi I-II. Első kötet: Az ólombetűk felé. Második kötet: Tollal a csillagokig. Első kiadás.  Budapest,1934, Dante. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
13842.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herczeg Ferenc: Az első fecske és egyéb elbeszélések. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Kissé viseltes aranyozott kiadói  egészvászon kötésben.
13843.

Rufpreis:
800 HUF

Jean de La Fontaine: Válogatott mesék. Radnóti Miklós fordítása. Francia-magyar bilingvis. Bp. (1943.) Franklin.  Kétnyelvű remekművek III. Kiadói papírkötésben. Első kiadás! Kissé kopottas fedőborítóval.
13844.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horváth István: Nehéz szántás. Versek. Kolozsvár, 1945, Józsa Béla Athenaeum. 38p., A szerző által dedikált példány! Kiadói papírborítóban.
13845.

Horváth István: Nehéz szántás. Versek.
Kolozsvár, 1945, Józsa Béla Athenaeum. 38p., A szerző által dedikált példány! Kiadói papírborítóban.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bodrogközy Zoltán: Ködfoszlányok. Nagykanizsa, 1919, Zalai és Gyarmati Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, foltos, kissé kopottas állapotban.
13846.

Rufpreis:
1 000 HUF

Joó Lajos: Megkésett rügyek. Versek. Dedikált! Kispest, 1939, Faragó Imre Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, gerincnél enyhén szakadt, kissé kopottas állapotban.
13847.

Rufpreis:
1 200 HUF

William Shakespeare: A vihar. Bp, 1974. Magyar Helikon. Nyíl kötésben. Sorszámozott. 3. sorszám. Papír védőborítóval. Jó állapotban
13848.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF